Ajtó ablak felújítás Kaposváron gyorsan és hatékonyan!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ajtóablak-felújító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Keressen 30 szakembert ablakfelújításra Kaposváron! Ajtók és ablakok teljes körű felújítása, javítása és cseréje. Kérjen ajánlatot most! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Kaposváron közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 ajtóablak-felújító most online

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszállás.

Krisztian

Krisztian

Érdekel.

Andras

Andras

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül az ajtó ablak felújítás Kaposváron?

8600 - 16200 Ft/db

Átlagos árak 2024. január 8-től

A legjobb ajtóablak-felújítóok Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ajtóablak-felújítót!

Tekintse meg ajtó, beltéri ajtó, ablak, parketta, garázskapu akcióinkat. Ajtó, beltéri ajtó...

  • Ajtó ablak felújítás

    4400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Ablakokat, ajtót velük cseréltettem. A minőségi munka ismerete igen csak hiányos.

Bemutatóterem Pesten és Budán. Beltéri ajtók egyszerűtől a luxus kategóriáig! CPL felületű ajtóink különlegesen kemények, strapabírásuk átlagon felüli. Többszáz beltéri ajtó.

    4200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Nekünk már kétszer dolgoztak, mindkét alkalommal rendben volt minden. A beépített nyílászárók tökéletesek, a beépítés során pontos és körültekintő munkát végeztek. Az ablakok az ígért határidőnél egy héttel hamarabb megérkeztek. Örülök, hogy mellettük döntöttünk.

Több, mint 13 éve foglalkozunk egyedi nyílászárók készítésével és beszerelésével. Vegye fel velünk a kapcsolatot, ajánlatkérésére 24-48 órán belül válaszolunk. Gyors kapcsolatfelvétel.

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Egyelőre pozitív az értékelés , majd meglátjuk ha megrendelésre kerül a sor hogyan változik, remélem pozitív marad.

Nyílászárók felújítása garanciával, gyorsan, kiváló minőségben Budapest és vonzáskörzete. Faablak és műanyag ablakjavítás garanciával. Nyílászárók, fa ablakok felújítása. Gyorsan. Nyílászárok hőszigetelése. Ablakszigetelés. Fa ajtó...

    3100 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Laminalt padlobol akkora a valasztek, hogy szinte nem tudtunk valasztani a parommal. Vegul az elado segitett es megtalaltuk amit kerestunk. Csak ajanlani tudom oket!

Fa műanyag ablak javítás, felújítás. Ajtó Ablak Javítás Garanciával. Fa ajtó felújítás. garanciával. Fa nyílászáró felújítás.

    3400 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Aki korrekt kiszolgálást szeretne, ne a kecskeméti üzletbe menjen.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi ?

Rendelj ajtóablak-felújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő ajtó ablak felújítás közben Kaposváron

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Ajtó ablak felújítás: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron az ajtó ablak felújítás átlagos díja 5100 - 9600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Ajtószerelők - mi alapján válasszunk Kaposváron?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Olvas

Hogyan találhatok ajtószerelőt Kaposváron?

Most 25 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AJTÓ ABLAK FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Olvas

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok ajtószerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: ajtó ablak felújítás.

Olvas

Hogyan dolgozik egy jó ajtószerelő?

Egy megbízható ajtószerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Olvas

Mire számíts, amikor ajtószerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Olvas