Gondoskodó bontott kerítésjavítás Kaposváron: Tegye biztonságossá és megbízhatóvá kerítését!

Bontott Kerítésépítés: Egyedi és Stílusos Megoldások! Kérjen árajánlatot!

Hogyan találj megbízható bontási szakember?

Fedezze fel Kaposvár legjobb szakembereit! Válassza a Szolgáltatás nevét, ahol garantáltan megtalálja a legmegbízhatóbb és legképzettebb szakembereket a városban. Legyen szó építésről, javításról, vagy bármilyen más szakmai tevékenységről, mi segítünk megtalálni az ideális szakembert az Ön igényeihez. Miért válassza a Szolgáltatás nevét? Mert nálunk minden szakember alaposan ellenőrzött és minősített, így Ön biztos lehet abban, hogy a legjobb szolgáltatást kapja. Emellett a mi szolgáltatásunkkal Önnek nem kell többé időt és energiát pazarolnia a szakemberek keresésére, mi mindent elintézünk Ön helyett. Áraink rendkívül versenyképesek és a minőségen sosem spórolunk. A Szolgáltatás nevében hiszünk abban, hogy mindenki megérdemli a legjobbat, ezért mindig az ár-érték arányra törekszünk. A szolgáltatásaink ára a munka típusától és időtartamától függ, de mindig biztosak vagyunk benne, hogy megfelelnek az Ön költségvetésének. Ne habozzon tovább! Hívjon minket most a +36 123 4567 telefonszámon, vagy látogasson el weboldalunkra a www.szolgaltatasneve.hu címen, hogy megtalálja a tökéletes szakembert Kaposváron. Ne várjon tovább, kezdje el a munkát az álmai otthonáért még ma!

5 bontási szakember most online

Miklós

Miklós

Ma is elvállalom.

Istvan

Istvan

A környéken vagyok.

Mihaly

Mihaly

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a bontott kerítés?

47400 - 88800 Ft/négyzetméter

A legjobb bontási szakemberek Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bontási szakembert!

Elektromos kapuk javítás, telepítése az egész országban, garanciával. Távirányító pótlás. Elektromos kapuk telepítése és javítása, több éves tapasztalattal, garanciával, országosan. Garancia. Rövid határidő. Gyors ajánlatkérés.

  • Bontott kerítés

    2600 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Nem voltam egyszerű eset, mert szűz parcellán építkeztem, fatuskókkal, dimbes-dombos domborzati viszonyok mellett. A Ker-x-esek segítettek műszeres támogatással vízszintessé varázsolni, és az útban lévő tuskók/gyökerek ellenére egy nagyon szép, egyenes kerítést varázsoltak köré, távirányítós úszókapuval. Ha egy ismerősöm kerítésen gondolkozik, nem kérdés, hogy kit fogok ajánlani :)

Villámcsapás, rugótörés, drótkötélszakadás stb. a legtöbb sérülés javítható. Hívjon most! Hívását követően rövid határidővel, garanciával javítjuk vagy karbantartjuk kapuját. Svéd minőség. Díjmentes kapufelmérés. Áremelkedés előtti akciók. Egyedi akció, kedvezmény.

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon jó minöségi munkát végeznek!!

Ingyenes helyszíni felmérés után, saját/egyedi tervek alapján készítjük el a kapukat. 20 éves szakmai tapasztalat, megbízható, gyors munkavégzés, innovatív szemléletmód.

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon jó minőségű termékek és gyors, segítőkész kiszolgálás.

Kerítések, kapuk, elemek. Ingyenes helyszíni felméréstől, 2 napon belül árajánlatot adunk. Bármilyen egyedi megoldással, 12 hónap garanciával. Teljes körű tervezés és kivitelezés.

    3200 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Abszolút nem ajánlott, kókler, Mekk-mester. Rendes szerszáma se volt, nég a hegesztőt is úgy kérte kölcsön! A "biztonsági" rácsot csak úgy csipette oda a két szélén, illetve a középen (nem is értem, miért nem egy darabban tette fel eleve), hogy amikor hozzáértem egy fóliát átfűzni, azonnal kettétörött, és majdnem az ott lévő gyerekem fejére esett a két darabja! Erre több tanú is van - pár centivel arrébb esik le, már börtönben ülhetne, mi meg mehettünk volna temetni a 2 éves gyereket! Az előtetőt pedig úgy szilózta ki, hogy több helyen beázik a polikarbonát mellett. És még sorolhatnám. Persze tudom, le fogja majd ezt mind tagadni, de a tények makacs dolgok. Aki szeretne még több információt erről a kóklerről, nyugodtan írjon emailt, és egyeztethetünk időpontot.

Minden kedvezmény csak limitált ideig elérhető, amely a termékek alatt van feltüntetve. Udvara nem csak gyönyörű lesz, de mindezt elérhető, pénztárcabarát áron érheti el!

    4000 Ft

Megrendeltem náluk egy kerti csapot. Köszönték a megrendelést, de email válasz nem jött. Hívtam a vonalas számot, nerm vették föl. Hívtam a mobilt - azt végre felvették, megadták a rendelési számot, mehetünk érte. Iszonyú lassú kiszolgálás, félóra várakozás után közölték, hogy eladták másnak. Így az 1 cvsillag is soik nekik. NEM AJÁNLOM SENKINEK!

Rendelj bontási szakember szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bontási szakember bontott kerítés közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Bontott kerítés: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron a bontott kerítés átlagára 5600 - 10500 Ft/m. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - hogyan választhatunk Kaposváron?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kőművest Kaposváron?

Ebben a pillanatban 25 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BONTOTT KERÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy kőműves?

Egy kőműves ezzel a munkával bízható meg: bontott kerítés vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi kőműves segítségét?

Egy megbízható kőműves a bontott kerítés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: bontott kerítés?

A bontott kerítés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy kőművest nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.