Minőségi fa ablak festés Kaposváron. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 35 szobafestő közül, 3500-6600 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kaposváron bérelj fel a legjobb szakembereket a fa ablak festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Kaposváron környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 szobafestő most online

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Roland

Roland

Ma is elvallalom.

Laszló

Laszló

Mennyibe kerül a fa ablak festés Kaposváron?

3500 - 6600 Ft/nm

A legjobb szobafestők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Vállalunk az egész ország területén új házak építését alaptol a tetőig lakások felújítását szigetelését burkolását mindenféle építő ipari munkát. Fő profilunk: Ereszdeszka festés, Tapétázás, festés, mázolás, Homlokzatfestés, papír aljzat készítés, ajtó és ablak beépítés

  • Fa ablak festés

    3100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Megbízható, pontos, korrekt. Minőségi, precíz munkát kaptunk rövid idő alatt. Csak ajánlani tudom!

Magas tapasztalattal rendelkezem, Épitőipar terén. Épitőipar,Bontás,kissebb nagyobb javitások festés,csempézés, falazás, villanyszerelés. Stb Stb. Pontos, preciz,megbizható az elvárásoknak megfelelő munkavégzés. Amiket vállalok: Plafon festés, mázolás, Tetőfestés, garázs festés, vízóra akna építés

    5200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

pontos, megbízható, korrekt, időben megjelent a találkozó helyszínén, ahogy megbeszéltük. Pontos információt adott az elvégzendő munka ráeső részéről.

Józan eletvitelü gyors megbízható precíz vállalkozó vagyok kőműves munkák festő munkák azon belül festés mázolás tapétázás gipszkartonos hideg meleg burkolás külső homlokzatok felújítása betonozás viacolorozas kivitelezés számlával garanciával telefonon egyeztetett időpontban ingyenes felmérés! Szolgáltatásaink: Festés előtti falmosás, Szobafesté, Konyha festés, mázolás, csempe bontás

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Szakemberékat egy 3. kerületi panellakás előszobájának, fürdőszobájának és mellékhelyiségének felújításával bíztam meg. Ugyan a munkálatok elhúzódtak, de ez leginkább az előre nem látható problémák és az időközben felmerült igényeknek írható be. Összességében profi munkát végeztek, nagyon elégedett vagyok.

Szeretek precíz munkát végezni,és szeretem ha tetszik az ügyfélnek a munkám. Amiket vállalok: Festés hengerrel, Festés, mázolás magas minőség, Nemesvakolat festés, ház festés, alap betonozás

    4600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható, pontos, precíz, alapos munkát végeztek. Ajánlani tudom mindenkinek, ha jó szakembert keresnek :)

üdvözlöm önöket Ali Renátó vagyok vannak szakembereim akikkel munkát vállalok tisztességes munkákat végzünk el ha szeretné szisztessegel elvégeztetni a munkát akkor keressenek bizalommal. Amiket vállalok: Lambéria festés, Akciók, Ingyenes felmérés, Tetőfestés, knaufastés, aljzat betonozás

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

jól elvégezte a munkát

Glonczi Rudolf vagyok építészetel foglalkozom Főbb szolgáltatásaink: Palatető festés, Gépi festékszórás, Aluminium radiátor festés, papír aljzat készítés, márvány oldalfal és padló burkolás

    2900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható, pontos, korrekt, a megbeszéltek alapján történt minden és nagyon szép burkolást végzett nálam, pedig én elég maximalista vagyok. Megelégedve ajánlom a munkáját!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fa ablak festés közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Fa ablak festés: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a fa ablak festés átlagára 10800 - 20300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi értékeléseket?

Kaposváron a fa ablak festés szolgáltatáshoz már 34 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Kaposváron?

Most 26 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FA ABLAK FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: fa ablak festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi szobafestő?

A jó szobafestő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: szobafestő?

Ha egy megbízható szobafestő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A fa ablak festés és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.