Festés hengerrel Kaposváron tapasztalt szakemberekkel!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 42 szobafestő közül, 1800-3300 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kaposváron bérelj fel a legjobb szakembereket a festés hengerrel! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Kaposváron közelében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 szobafestő most online

Peter

Peter

Ingyenes kiszallas.

Janos

Janos

erdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a festés hengerrel Kaposváron?

1800 - 3300 Ft/nm

A legjobb szobafestők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Munkám gyors precíz még nem volt panasz Fő profilunk: Festés előtti falmosás, Festés és mázolás, Kőporos vakolat festés, lakkozás, padlószőnyeg felszedés

  • Festés hengerrel

    4600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Szakembert 36 nm es lakás teljes felújításával bíztam meg. Korrekt árajánlat mellett, határidőre, kitűnő munkát végeztek. A következő munkáknál is Őket bízom majd meg. Aki jó szakembert keres, annak bátran ajánlom.

Vàlassza a minőséget! Rövid hatàridővel, komoly kivitelezői rutinnal vàrjuk kedves Megrendelőinket! Szakmunkàs bizonyítvànnyal, szàmlaképesen!!! Amiket vállalok: Gyerekszoba falfestés, Kezdés akár azonnal, Falfestés szórópisztollyal, falfestés, padlószőnyeg felszedés

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben volt.

Lakásfelújítás, generálkivitelezés, víz - és fűtés szerelés, a hét minden napján még ünnepnapokon is éjjel-nappal. Gyors,precíz munkavégzés megbízható emberekkel. Keressen bizalommal, számomra az Ön elégedettsége a cél. Amiket vállalok: Festés előtti falmosás, Gépi glettelés és Gépi festés, Tisztasági festés, laminált parkettázás, ajtó és ablak beépítés

    4800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható, korrekt szakember. Szépen dolgoztak, garanciát vállaltak a munkájukra.

25 éves tapasztalat. Gyors. Tiszta. Szép munka. Garanciával. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Gázcsövek festés, Szobafestő Budapest, környéke, Tisztasági festés, tapétázás, belső válaszfalazás

    2300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Másodszor dolgozott nálunk Sándor, ezúttal komplett konyha felújítás volt. Nagyon meg vagyunk elégedve, szép, igényes lett. Köszönjük!

Üdvözlöm! Ön a Lu-Si Építőipari Kft hirdetését olvassa. Cégünk vállal minden jellegű építőipari munkát cégek és magánszemélyek számára országosan. A legkisebb munkáktól a legnagyobbakig. Kőműves munkák, festés, hideg- meleg burkolás. Építés, bontás, felújítás, javítás, külső és belső munkálatok egyaránt. Ez lehet lakóház, garázs, kert, telek, kézi és gépi földmunkák. Mindenben az önök igényeinek megfelelően végezzük. Szerződéssel számlaképesen. 72 órán belüli felméréssel, 48 órán belül részletes árajánlattal. Facebookon is megtalál bennünket. telefonon: bizalommal, állunk rendelkezésére! Tisztelettel : Lukács Gábor Főbb szolgáltatásaink: Járólap festés, Minőségi szobafestő, Ház külső színezés, tapéta festés, járólap feltörés

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon rendesek voltak, a rengeteg munkájuk ellenére még az eső előtt beiktattak minket. Köszönjük. Ajánlom másnak is.

üdvözlöm önöket Ali Renátó vagyok vannak szakembereim akikkel munkát vállalok tisztességes munkákat végzünk el ha szeretné szisztessegel elvégeztetni a munkát akkor keressenek bizalommal. Amiket vállalok: Lambéria festés, Akciók, Ingyenes felmérés, Tetőfestés, knaufastés, aljzat betonozás

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

jól elvégezte a munkát

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő festés hengerrel közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Festés hengerrel: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron a festés hengerrel átlagos díja 1600 - 3000 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós értékeléseket?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Kaposváron?

Most 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FESTÉS HENGERREL szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt hívnod ha a következőre van szükséged: festés hengerrel.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy megbízható szobafestő a festés hengerrel mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szobafestőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!