Fi-relé bekötése Kaposváron gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Fi-relé bekötése Kaposváron a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Fi-relé bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 villanyszerelő most online

Rafael

Rafael

Érdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Rudolf

Rudolf

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a fi-relé bekötése Kaposváron?

4900 - 9200 Ft

A legjobb villanyszerelők Kaposváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

János vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Villanyszerelési munkáim: elmű, émász, démász, eon, területeken regisztrált vállalkozás., lakás vezeték csere budapest tatabánya, gyors-szolgálat 0-24.

Villanyszerelés árak:

  • Bojler, kazán beüzemelése: 12000 Ft
  • Fényerőszabályozó kapcsoló beszerelése: 2000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Mosógép bekötése: 3750 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab

Üdv, János

  • Fi-relé bekötése

    5700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Gyors, hatékony, korrekt szakember. Mindenkinek ajánlom!

Ákos
3 éve

Kedves érdeklődő! Fő profilunk: elektromos hálózat bővítés, panellakás villanyszerelés, felújítás, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Horonyvésés téglafalban 400 – 550 Ft/m2
  • Komplett kivitelezés: 7500 Ft-tól 12500 Ft-ig
  • Általános villanyszerelés: 3500 Ft /óra

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Elégedett voltam.

Valér
3 éve

Kedves érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: lakásfelújítás, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, villanytűzhely bekötés garanciával, igény szerint elmű ügyintézést is vállalok ..

  • Dugalj, kapcsoló teljes kiépítés esetén: 2 000 Ft / db
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Kamera rendszer telepítése: 12500 Ft-tól 20000 Ft-ig /egység

Hétfőtől-péntekig 9-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    7300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.0

Minden a megbeszéltek szerint ment. Elégedett vagyok. Köszönöm

Lajos
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fi-relé bekötése Kaposváron

Népszerű kérdés

Fi-relé bekötése: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a fi-relé bekötése átlagára 3800 - 7100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Kaposváron?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kaposváron?

Most 26 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő munkával bízható meg bátran: fi-relé bekötése vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: fi-relé bekötése?

A fi-relé bekötése és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz vele.