Geometrikus falfestés Kaposváron. Forduljon hozzánk bizalommal!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 34 szobafestő közül, 2000-3800 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kaposváron bérelj fel a legjobb szakembereket a geometrikus falfestés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Kaposváron közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 szobafestő most online

Geza

Geza

Ma is elvallalom.

Dezső

Dezső

Laszló

Laszló

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a geometrikus falfestés Kaposváron?

2000 - 3800 Ft/nm

A legjobb szobafestők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Lakásbol otthont várjuk régi és új megrendelőinket. Több éve a szakmába dolgozó fiatalos csapat... Vállalunk mindent ami egy lakásfelújítás kapcsán szóba jöhet garanciálisan. Az árajánlatot ingyen készítjük el önnek ingyenes helyszíni felmérés után.Azonnali kezdéssel akár hétvégén is. Hívjon bizalommal. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Tisztasági festés, Ingyenes Felmérés és Árajánlat, Kőporos vakolat festés, lakkozás, homlokzat burkolás

  • Geometrikus falfestés

    2500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Teljesen meg voltam elégedve!

Munkájára igényes, megbízható, profi gipszkartonszerelőként bárminemű elképzelések teljeskörű megvalósítását vállaljuk! Fő profilunk: Csempe festés, Festés, Falfestés szivaccsal, knaufastés, aljzat betonozás

    2800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Pontos megbízható munkavégzés. Igazi csapatmunka.

Vállalunk teljeskörű lakásfelújítást, generálkivitelezést. Kőművesmunkák falazás betonozás hudeg-melegburkolás szigetelés gipszkartonszerelés festés mázolás nyílászárók cseréje beépítéye stb stb Igényes,gyors,precíz,munkavégzés. Lakások,házak felújítása Amiket vállalok: Parketta festés, Beltéri festés, mázolás, Fűtés rézcső festés, laminált parkettázás, aljzat betonozás

    3100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Komplett fürdőszoba felújítást és festés,mázolás,gipszkartonozás,parketta felújítást végzett nálunk Szakember.

Gipszkarton válaszfalak, előtétfalak, álmennyezetek, hidegburkolás kivitelezése megbízható szakembertől. A munkát én mérem fel, én vállalom el és sajátkezűleg én csinálom meg, vállalás után nem fog minden alkalommal más és más "alkalmazottba" botlani, velem és testvéremmel fog találkozni. Fő profilunk: Ereszdeszka festés, Beltéri festés, mázolás, Festés előtti falcsiszolás, laminált parkettázás, burkolat bontás

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Pontos, precíz, jó szakember, nekünk csak jó tapasztalatunk volt vele. Időre jöttek, mindig elérhető volt, tisztán hagyták ott a helyszínt és jó munkát végeztek. Csak ajánlani tudom!

30 éve dolgozom építőiparban, külföldön is dolgoztam több évet. Ha minőségi munkát szeretne hívjon bizalommal. Feladatok amiket vállalok: Festés hengerrel, Garanciával, Geometrikus falfestés, tisztasági festés, linóleum le rakás

    2600 Ft

Az előző hozzászólókkal ellentétben, nekem csak rossz tapasztatom van Richárddal kapcsolatban. A megbeszélt munkát eljött felmérni, azt elvállalta, és azt ígérte hogy egy héten belül küldi az árajánlatot. Azóta (ennek több hete) viszont semmilyen módon nem tudom elérni, a telefont nem veszi fel, SMS-re nem válaszol. A leírtak alapján a véleményem az, hogy aki vele akar dolgoztatni az kellemetlen helyzetbe kerülhet, nem megbízható!

Lakások,házak villanyszerelését. parkettázását, gipszkartonozását, és ácsmunkát vállalok Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Csempe festés, Forduljon hozzánk bizalommal, Diszperzites fal tisztítása, poszter tapétázás, aljzat betonozás

    2900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Ahogyan egy előttem szóló írta, szakmailag és emberileg is maximálisan elégedett vagyok, csak ajánlani tudom őket.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő geometrikus falfestés közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Geometrikus falfestés: mennyi az ára Kaposváron?

Kaposváron a geometrikus falfestés átlagos ára 2200 - 4100 Ft/fm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható véleményeket?

Kaposváron a geometrikus falfestés szolgáltatáshoz már 31 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Kaposváron?

Most 24 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést GEOMETRIKUS FALFESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: geometrikus falfestés.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi szobafestő segítségét?

Egy profi szobafestő a geometrikus falfestés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha szobafestőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!