IKEA bútor összeszerelés Kaposváron gyorsan és hatékonyan!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ikea bútorösszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, a legkeresettebb szakembereket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Keress szakembereink közül Kaposváron! Az IKEA bútorainak összeszerelésében 34 szakértőnk áll rendelkezésedre. Lépj velünk kapcsolatba most! Ha először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá, ne aggódj! Oszd meg velünk a felmerülő problémát, és Kaposváron és környékén dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntesz, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN! Lépj velünk kapcsolatba most!

5 ikea bútorösszeszerelő most online

Jenő

Jenő

Ingyenes kiszállás.

Marius

Marius

Érdekel.

Miklós

Miklós

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül az ikea bútor összeszerelés Kaposváron?

3100 - 5900 Ft/óra

A legjobb ikea bútorösszeszerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ikea bútorösszeszerelőt!

Különböző lapraszerelt bútorok szakszerű szerelését, beépítését, összeszerelését vállaljuk. Ha szüksége van egy profi bútorszerelő csapatra, hívjon minket bizalommal!

  • IKEA bútor összeszerelés

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Ha az ember kinyitja az értelmező kéziszótárt a precíz" szónál, akkor Gáborról talál ott egy fényképet.

Ezermester szolgálat Budapesten és környékén. Lakáson belüli és kültéri munkát vállalunk.

    2700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Egyáltalán nem vagyok elégedett a munkájával, elfuserált konyhaszekrény. Sok igergetés sok idō és sok hiba rengeteg pènz. 35 ismeretség Után nagy csalódás.

Kímélje meg magát a fölösleges bajlódástól. A megspórolt idejét pedig fordítsa pihenésre vagy arra, amit igazán szeret csinálni!

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Tibi egy megbízható, korrekt szakember. Munkájára igényes, precíz és pontos. Csodaszép konyhabútort épített. Csak ajánlani tudom!

Budapesten a szállitás oda-vissza 6000 ft. Az egész ország területén vállalunk munkát

    4500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Csak ajánlani tudom Őket! Korrekt, megbízható szállítók. Köszönöm a gyors segítséget!

    3900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Gyönyörű munkát végeznek, ha valaki minőségi és egyedi pajtaajtót szeretne, akkor ne keressen tovább

Rendelj ikea bútorösszeszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos ikea bútor összeszerelés közben Kaposváron

Népszerű kérdés

IKEA bútor összeszerelés: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron az ikea bútor összeszerelés átlagára 2800 - 5300 Ft/óra. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható véleményeket?

Kaposváron az ikea bútor összeszerelés szolgáltatáshoz már 35 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorasztalost Kaposváron?

Jelenleg 27 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést IKEA BÚTOR ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok bútorasztalost?

Megéri egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost hívnod amennyiben erre van szükséged: ikea bútor összeszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a bútorasztalos?

Egy jó bútorasztalos részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: ikea bútor összeszerelés?

Az IKEA bútor összeszerelés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy bútorasztalost nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.