Megbízható kapu készítés Kaposváron: Készülj fel a lenyűgözőre!

Adj értéket otthonodnak egy minőségi készített kapuval! Lépj velünk kapcsolatba!

Hogyan találj megbízható kapukészítő?

Fedezze fel Kaposvár legjobb szakembereit! Válassza a Szolgáltatás nevét, ahol garantáltan megtalálja a legmegbízhatóbb és legképzettebb szakembereket a városban. Legyen szó építésről, javításról, vagy bármilyen más szakmai tevékenységről, mi segítünk megtalálni az ideális szakembert az Ön igényeihez. Miért válassza a Szolgáltatás nevét? Mert nálunk minden szakember alaposan ellenőrzött és minősített, így Ön biztos lehet abban, hogy a legjobb szolgáltatást kapja. Emellett a mi szolgáltatásunkkal Önnek nem kell többé időt és energiát pazarolnia a szakemberek keresésére, mi mindent elintézünk Ön helyett. Áraink rendkívül versenyképesek és a minőségen sosem spórolunk. A Szolgáltatás nevében hiszünk abban, hogy mindenki megérdemli a legjobbat, ezért mindig az ár-érték arányra törekszünk. A szolgáltatásaink ára a munka típusától és időtartamától függ, de mindig biztosak vagyunk benne, hogy megfelelnek az Ön költségvetésének. Ne habozzon tovább! Hívjon minket most a +36 123 4567 telefonszámon, vagy látogasson el weboldalunkra a www.szolgaltatasneve.hu címen, hogy megtalálja a tökéletes szakembert Kaposváron. Ne várjon tovább, kezdje el a munkát az álmai otthonáért még ma!

5 kapukészítő most online

Karoly

Karoly

Érdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Rudolf

Rudolf

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a kapu készítés?

47100 - 88400 Ft/darab

A legjobb kapukészítők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kapukészítőt!

Elektromos kapuk javítás, telepítése az egész országban, garanciával. Távirányító pótlás. Elektromos kapuk telepítése és javítása, több éves tapasztalattal, garanciával, országosan. Garancia. Rövid határidő. Gyors ajánlatkérés.

  • Kapu készítés

    2600 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Nem voltam egyszerű eset, mert szűz parcellán építkeztem, fatuskókkal, dimbes-dombos domborzati viszonyok mellett. A Ker-x-esek segítettek műszeres támogatással vízszintessé varázsolni, és az útban lévő tuskók/gyökerek ellenére egy nagyon szép, egyenes kerítést varázsoltak köré, távirányítós úszókapuval. Ha egy ismerősöm kerítésen gondolkozik, nem kérdés, hogy kit fogok ajánlani :)

Villámcsapás, rugótörés, drótkötélszakadás stb. a legtöbb sérülés javítható. Hívjon most! Hívását követően rövid határidővel, garanciával javítjuk vagy karbantartjuk kapuját. Svéd minőség. Díjmentes kapufelmérés. Áremelkedés előtti akciók. Egyedi akció, kedvezmény.

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon jó minöségi munkát végeznek!!

Ingyenes helyszíni felmérés után, saját/egyedi tervek alapján készítjük el a kapukat. 20 éves szakmai tapasztalat, megbízható, gyors munkavégzés, innovatív szemléletmód.

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon jó minőségű termékek és gyors, segítőkész kiszolgálás.

Kerítések, kapuk, elemek. Ingyenes helyszíni felméréstől, 2 napon belül árajánlatot adunk. Bármilyen egyedi megoldással, 12 hónap garanciával. Teljes körű tervezés és kivitelezés.

    3200 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Abszolút nem ajánlott, kókler, Mekk-mester. Rendes szerszáma se volt, nég a hegesztőt is úgy kérte kölcsön! A "biztonsági" rácsot csak úgy csipette oda a két szélén, illetve a középen (nem is értem, miért nem egy darabban tette fel eleve), hogy amikor hozzáértem egy fóliát átfűzni, azonnal kettétörött, és majdnem az ott lévő gyerekem fejére esett a két darabja! Erre több tanú is van - pár centivel arrébb esik le, már börtönben ülhetne, mi meg mehettünk volna temetni a 2 éves gyereket! Az előtetőt pedig úgy szilózta ki, hogy több helyen beázik a polikarbonát mellett. És még sorolhatnám. Persze tudom, le fogja majd ezt mind tagadni, de a tények makacs dolgok. Aki szeretne még több információt erről a kóklerről, nyugodtan írjon emailt, és egyeztethetünk időpontot.

Minden kedvezmény csak limitált ideig elérhető, amely a termékek alatt van feltüntetve. Udvara nem csak gyönyörű lesz, de mindezt elérhető, pénztárcabarát áron érheti el!

    4000 Ft

Megrendeltem náluk egy kerti csapot. Köszönték a megrendelést, de email válasz nem jött. Hívtam a vonalas számot, nerm vették föl. Hívtam a mobilt - azt végre felvették, megadták a rendelési számot, mehetünk érte. Iszonyú lassú kiszolgálás, félóra várakozás után közölték, hogy eladták másnak. Így az 1 cvsillag is soik nekik. NEM AJÁNLOM SENKINEK!

Rendelj kapukészítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kapukészítő kapu készítés közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Kapu készítés: mennyi az ára Kaposváron?

Kaposváron a kapu készítés átlagára 5000 - 9300 Ft/m. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Lakatosok - mi alapján válasszunk Kaposváron?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok lakatost Kaposváron?

Jelenleg 23 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KAPU KÉSZÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok lakatost?

Megéri egy Qjob-on regisztrált lakatost megbíznod ha erre van szükséged: kapu készítés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi lakatos segítségét?

Egy megbízható lakatos a kapu készítés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: lakatos?

Ha egy megfelelő lakatos segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A kapu készítés és a hasonló feladatok legjobb specialistáit itt mind megtalálod.