Keresztváltó kapcsoló bekötése Kaposváron. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Keresztváltó kapcsoló bekötése Kaposváron a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Keresztváltó kapcsoló bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 villanyszerelő most online

Bela

Bela

Érdekel.

Levente

Levente

Sok tapasztalatom van

György

György

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a keresztváltó kapcsoló bekötése Kaposváron?

1000 - 2000 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Kaposváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

józsef vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: irodaházak, társasházak elektromos hálózatának karbantartása, mérőhely kialakítás, elszívó bekötés.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Minden további kismegszakító: 2 500 Ft /db
  • Horony marás,vésés: 500 Ft /㎡
  • Bojler bekötése: 10.000 Ft-tól 15.000 Ft-ig /darab

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

  • Keresztváltó kapcsoló bekötése

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.4

Meg voltam elégedve.

Ödön
3 éve
Amiket vállalok: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, erősáramú berendezések felülvizsgálata, led technológia alkalmazása.

  • Villanybojler vízkőtelenítés: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Spot lámpa beszerelése: 1000 Ft
  • Mérőhely szabványosítása: 80.000 Ft-tól

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    4000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Mindent elmagyarázott és gyors volt.

Béla
3 éve

A megoldások embere vagyok. Amiket vállalok: társasházi problémák gyors elhárítása, biztosítéktábla csere, lakások, házak, irodák komplett villanyszerelése.

Szolgáltatások és árak:

  • Fi-relé beépítése 1 fázis esetén: 15.600 Ft
  • Családi házak lakások komplett villamos hálózatának kiépítése, korszerűsítése: 7500 Ft /㎡
  • Villanyszerelés munkafelmérés, árajánlat készítés: 1 Ft /alkalom

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    7300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.4

Köszönöm szépen az elvégzett munkát, elégedett vagyok,

Domonkos
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő keresztváltó kapcsoló bekötése Kaposváron

Népszerű kérdés

Keresztváltó kapcsoló bekötése: mennyi az ára Kaposváron?

Kaposváron a keresztváltó kapcsoló bekötése átlagára 1100 - 2100 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi értékeléseket?

Kaposváron a keresztváltó kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 36 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 26 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: keresztváltó kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

A jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a keresztváltó kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.