Minőségi kerti tó építés Kaposváron. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Kertépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 34 kertépítő közül! Korrekt kerti tó építés árak: 2600-5000 Ft/fm. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Kaposváron környezetében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 kertépítő most online

János

János

Ma is elvallalom.

Attila

Attila

Pál

Pál

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a kerti tó építés Kaposváron?

2600 - 5000 Ft/fm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kertépítők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

20 év tapasztalat, garancia! Kedvező árak.

  • Kerti tó építés

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Szépen és jól dolgoznak!

Tervek alapján, vagy a teljes térkövezés megtervezésében is segítséget tudunk nyújtani. Kikalkuláljuk a térkő és egyéb anyagok szükségletét és a beszerzésében is tudunk segíteni. Korrekt díjazással. Térburkolat lerakás. Parkok térkövezése. Kerti utak térkövezése.

    2500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Kitünő szakértelem, precíz munka. Csak ajánlani tudom!

Gyors, szakértői vizsgálat, tanácsadás, kivitelezés egész Mo területén, korrekt árakon. Favizsgálat, faápolás és favágás minősített szakértőtől az egész országban.

    1800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Bár nem volt amiért mentem, de udvariasak és segítőkészek voltak.

Kútfúrás Ára. Több mint 1000 találatot kaphat az internetről. Milliók bíznak benne. Hírek, tények és egyebek. 100+ millió látogató. A teljes áttekintés. Web, képek és videó. Non-stop információ.

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon szép viragok vanak s jó a választék.

Földmunka Medence Pince ásás Tereprendezés Gépi Földmunka. Tereprendezés. Kertépítés. Épület Bontás. Termőföld szállítás. húsz éves tapasztalat. Pince ásás Sávalap ásás. Szolgáltatások: Földmunka, Térburkolás, Tereprendezés, Épületbontás.

    4900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Szeretném nézni mozi helyett a Netflix-et. Mikor tegyem?

Rendelj kertépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kertépítő kerti tó építés közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Kerti tó építés: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a kerti tó építés átlagos ára 3400 - 6500 Ft/fm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - hogyan válasszunk Kaposváron?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kertépítőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 22 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KERTI TÓ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek kertépítőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható kertépítőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: kerti tó építés.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi kertépítő segítségét?

Egy megbízható kertépítő a kerti tó építés mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz lehet szükséged a következőre: kertépítő?

Ha egy megfelelő kertépítő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A kerti tó építés és a hasonló feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.