Otthon hangszigetelés Kaposváron a te elképzeléseid szerint!

Hangszigetelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hangszigetelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb hangszigetelőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 36 hangszigetelő közül, 90300-169400 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kaposváron bérelj fel a legjobb szakembereket a otthon hangszigetelés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Kaposváron közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 hangszigetelő most online

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Krisztian

Krisztian

Ma is elvallalom.

Daniel

Daniel

Mennyibe kerül az otthon hangszigetelés Kaposváron?

90300 - 169400 Ft/db

Átlagos árak 2024. január 8-től

A legjobb hangszigetelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszigetelőt!

Lakásfelujitast ezen belúl bontast es épitest vállalok.Gipszkarton szerelest és homlokzati hőszigetelest festessel,ablakcsere,ajtocsere beepitessel vállalok.Festes es gépi szórás (csarnokok).Csarnokban irodakialakitás.Szilard szerkezet vagy szarazepiteszettel. Szerkezetkész és kulcsrakész, fa könnyűszerkezetes ház, Akár 6 hónap alatt elkészül, Ház Alapozás, Cseréje, javítása, beépítése

  • Otthon hangszigetelés

    7200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Kedvesek, segítőkészek.

Különbség a jó és profi megoldás között. Családi házak, teljes körű felújítása. Ingyenes helyszíni felmérésünk pontosan abban segít, hogy elkerüld a szokásos problémákat. Aktuális trendek szerint. Előre garantált árak. Ingyen helyszíni felmérés. Feladatok amiket vállalok: Télikertek most 50% akcióban, Raktár Építés, Több, mint 22 éves Tapasztalat, Modern beltéri lépcső, Modern készházak

    11100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Segítőkészek 🙂

Minden egy kézben!! Válalunk bontási munkákat festést gipsz kartonozás, burkolás, kőműves, vilany, (teljes generált) szigetelést GaranciÁval hivjon bizalomal! Hangszigetelés Utólag, Galéria építés, Építkezés kezdése 6 hét alatt, Épületalapok, padlók,

    5500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Kedves, segítőkész fogadás, hozzáértés, kiváló tájékoztatás jellemzi ezt a családi céget. :-)

Nagy kapacitásunknak köszönhetően az új megbízásokat rövid határidővel tudjuk megkezdeni. Több mint 15 év építőipari munka alatt legalább 200 ügyfél elismerését érdemeltük ki. Megbízható vállalkozás. Generál kivitelezés. Lakásfelújítás. Fő profilunk: Zárt terasz építés, Kültéri árnyékoló, teraszfedés, ROCKWOOL szoba hangszigetelés, Több, mint 11 éves Tapasztalat, Kerti fészer, a legjobb áron, Galériák kivitelezése fémből

    10300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Hatalmas jégkár érte az autóm. Többszáz horpadás volt rajta. Maximálisan elégedett vagyok a javítás minőségével, gyorsaságával, az udvariassággal, a megnyugtató teljes körű biztosítási ügyintézéssel. A javítás kiváló lett, maradéktalanul eltünt minden hiba, magas gyári minőséget kaptam. Gyönyörű az autóm mint új koránban. KÖSZÖNÖM:

Zsolt Mig
2 éve

Külső és belső ház- és lakásfelújítás precízen, igényes kivitelben megrendelőink számára. Szakképzett, tapasztalt mesterembereink irányítása alatt teljeskörű felújítást vállalunk. Bontás. Ingyenes ajánlatkérés. Kertrendezés. Víz- Fűtésszerelés. Festés. Csatornázás. Fő profilunk: Tetőtér beépítés, az alapoktól, Előtetők készítése, Kulcsrakész ház akár 6 hónap, Tartós megoldás, Cseréje, javítása, beépítése

    9000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

5 szerelő se tudta megmondani hogy mi a baja az autómank. Egyedül ők tudták megmondani! Nagyon korrektek!

Legyen szó válaszfalról vagy főfalról, mi lebontjuk. Korrekt árak, gyors kezdés. Belső és külső bontási munkák azonnali kezdéssel. Kérjen ajánlatot! Korrekt Elszámolás. Kezdés akár azonnal. Profi Bontó Csapat. Szerkezetbontások. Azonnali Kapacitás. Fő profilunk: Családi ház építés Akció, Egyedi zuhanyzó, 15+ év szakmai tapasztalat, Gyorsan és könnyen építhető, 5 év garanciával, akár kémény

    9700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Kiváló hozzáértés, gyors és precíz munkavégzés.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi ?

Rendeld meg hangszigetelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hangszigetelő otthon hangszigetelés közben Kaposváron

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Otthon hangszigetelés: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron az otthon hangszigetelés átlagos díja 63100 - 118400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Hangszigetelők - hogyan válasszunk Kaposváron?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Olvas

Hogyan keressek hangszigetelőt Kaposváron?

Jelenleg 26 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést OTTHON HANGSZIGETELÉS szolgáltatásra.

Olvas

Milyen feladatokhoz kereshetek hangszigetelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált hangszigetelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: otthon hangszigetelés.

Olvas

Hogyan dolgozik a hangszigetelő?

Egy megbízható hangszigetelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Olvas

Melyik feladatok tartoznak ehhez: otthon hangszigetelés?

Az Otthon hangszigetelés és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy hangszigetelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.

Olvas