Tetőtér beépítés Kaposvár szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 40 építő közül, 9800-18300 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kaposváron bérelj fel a legjobb szakembereket a tetőtér beépítés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Kaposváron környékén elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 építő most online

Rafael

Rafael

Ingyenes kiszallas.

Lajos

Lajos

erdekel.

Rudolf

Rudolf

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a tetőtér beépítés Kaposváron?

9800 - 18300 Ft/m

A legjobb építők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Legjobb ár, széles választék, villámgyors árajánlatkészítés Amiket vállalok: Cserépkályha kedvező áron, PUR és PIR hőszigetelő panelek, Árajánlat 5 nap alatt, Lépcső Készítés Betonból, Szórt purhab szigetelés

  • Tetőtér beépítés

    4800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Teljes mértékben meg voltunk elégedve! Határidőre készen volt minden, tisztán és szépen dolgozik. Köszönjük! És csak ajánlani tudjuk!

Megbízhatóság, gyorsaság, precizitás az Ön igényeire szabva. Kedvező árak, azonnali ingyenes felmérés! Grafitos hőszigetelő rendszer, Szórt Purhabos Tetőszigetelés, Több, mint 11 éves Tapasztalat, Purhabos Padlószigetelés, Tökéletes Minőség, Luxus Érzés

    3800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Még voltunk elégedve a szerviz munkájával. Ajánlom őket:)

Minden munkànk valakinek az otthona lesz, ezért az első perctől mi úgy is bánunk a ránk bízott feladattal, mert megtiszteltetés, hogy Ön minket ”haza” hív, . Az àlmokbòl így lesznek falak, s munkàbòl èrtèk, az “èpitkezèsből” jó tapasztalat. Kandallók és tűztérbetétek, Galériakészítés a legolcsóbban, Családi ház akár 320.000 Ft/nm, Válaszfal, Plafon, Hangszigetelés, Családi Házak

    8900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Kiváló szakember. Nagyon szépen és tisztán dolgozik, a határidőt betartotta. Nagyon könnyű volt egyeztetni is vele. Ha legközelebb ismét festőre lenne szükségünk,biztos,hogy nem fogunk más után nézni!

Kertépítés, kerttervezés. Teljes körű kivitelezés. Kerttervezés, kertépítés, sövénynyírás, fűnyírás, fakivágás. Folyamatos kertgondozás. Szolgáltatásaink: Filagóriák és pergolák, Mi bontunk és nem rombolunk, Építkezés kezdése 5 hét alatt, Azbesztpala elszállítás, Társasház vakolat javítása

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Megbízható szervíz! Korrekt kedves kiszolgálás! Vw autóm hordom hozzájuk évek óta!

Különbség a jó és profi megoldás között. Családi házak, teljes körű felújítása. Ingyenes helyszíni felmérésünk pontosan abban segít, hogy elkerüld a szokásos problémákat. Aktuális trendek szerint. Előre garantált árak. Ingyen helyszíni felmérés. Feladatok amiket vállalok: Télikertek most 50% akcióban, Raktár Építés, Több, mint 22 éves Tapasztalat, Modern beltéri lépcső, Modern készházak

    11100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Segítőkészek 🙂

Külső és belső bontások pl. tető, fal, födém, burkolatok szakszerűen. Nézze meg árainkat! Legyen szó külső-belső szerkezetről mi lebontjuk. Korrekt árak, gyors kezdés. Bontás sittelszállítással. Kezdés akár azonnal. Azonnali Kapacitás. Teljes épületbontás. Szolgáltatásaink: Télikertek most 50% akcióban, Fürdőszoba Bontás, 14 év garancia, verhetetlen ár, Tartós megoldás, Szórt purhab szigetelés

    10200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Tökéletes, ajánlom mindenkinek

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő tetőtér beépítés közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Tetőtér beépítés: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a tetőtér beépítés átlagára 7300 - 13700 Ft/m. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - hogyan válasszunk Kaposváron?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 24 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TETŐTÉR BEÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok építőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált építőt megbíznod ha erre van szükséged: tetőtér beépítés.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi építő segítségét?

Egy profi építő a tetőtér beépítés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha építőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!