Új családi ház építése Kaposváron a te elképzeléseid szerint!

Házépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj házépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb házépítőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 36 házépítő közül, 3400-6500 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kaposváron bérelj fel a legjobb szakembereket a új családi ház építése! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kaposváron környékén található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

5 házépítő most online

Janos

Janos

erdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az új családi ház építése Kaposváron?

3400 - 6500 Ft/m2

A legjobb házépítők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező házépítőt!

Könnyűszerkezetes épületeink egyénre szabott tervek és kivitelezés alapján készül legnépszerűbb hangszigetelés, Palatető bontás, fal bontás, 33 év tapasztalattal, házak külső szigetelése, Homlokzat Szigetelést, Vakolás

  • Új családi ház építése

    6000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt gyors szerelés. Csak ajánlani tudom.

Kulcsrakész luxus ingatlanok építésére specializálódva. Kérjen ajánlatot még ma! Cégünk akár a házépítés első lépéseitől kezdve segíti Önt új otthona megépítésében! Átlátható árképzés. 150+ Átadott Ingatlan. Rejtett költségek nélkül. Építkezés 6 héten belül. Amiket vállalok: Tervezze meg garázsát, Hőszigetelők, Árajánlat 2 nap alatt, Megfizethető Hőszigetelő, Tető zsindelyezés

    4800 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Profi műhely!

Legyen Ön a követekző kivitelező partnerünk. Építsen házat modern építőipari alapanyaggal. Számos partner. Építtető ügyfelekkel. Kimagasló energetikai értékek. Energiatakarékos. Kiváló energetikai érték. Modern építőanyag gyártás. Fő profilunk: Teljeskörű Kivitelezés, Rövid határidők, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, IsoPLAAT Zajcsökkentő Renszer, Anyagbeszerzés, minőségi munka

    5000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Sajnos a garancialis kérdésekben nem partner a vállalkozás! Futómű állítás után egy masik helyen kiderült, hogy a jó értékek kerültek elállításra! Mikor hívtam őket elzarkoztak a penz visszafizetése elől, pedig hát olyan dologért fizettem amit nem is kellett volna állítanunk

Munkainkat teljes precizitással, hozzáértéssel végezzük! Megbízhatóság, magas szakertelem, korrekt árak, határ idők tartása! Széles körű szolgáltatásinkat igénybe veheti, keressen bizalommal! Amiket vállalok: A tökéletes hőszigetelés, Alpintechnika, Akár 6 hónap alatt elkészül, Modern beltéri lépcső, Ablakszigetelés garanciával

    11700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Pontos precíz szerelők

Lakásbol otthont várjuk régi és új megrendelőinket. Több éve a szakmába dolgozó fiatalos csapat... Vállalunk mindent ami egy lakásfelújítás kapcsán szóba jöhet garanciálisan. Az árajánlatot ingyen készítjük el önnek ingyenes helyszíni felmérés után.Azonnali kezdéssel akár hétvégén is. Hívjon bizalommal. Hatékony szigetelési megoldás, Alapozás szakszerű készítése, Családi ház akár 320.000 Ft/nm, Professzionális betonozás, Polisztirolos hőszigetelés

    9200 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Minden a legnagyobb rendben zajlott. Minőségi szervíz, gyors munkavégzés.

Megbízható, precíz, munkájára igényes szakember várja hívását! Lakások, családi házak, egyéb helyiségek MINŐSÉGI burkolása, Külső Szigetelés, Azbesztpala elszállítás bontás, 9 éves garanciával, Tetőfedés és Terasz Építés, Házépítés A-Z-ig

    6900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Pontosan érkezett, egyértelmű ajánlatot adott. Rugalmasan meg tudtunk oldani minden felmerülő problémát. Nagyon igényes a minőségre, szép munkát végez. Könnyen tudtunk időpontot egyeztetni minden alkalommal.

Rendeld meg házépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy házépítő új családi ház építése közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Új családi ház építése: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron az új családi ház építése átlagára 3100 - 5900 Ft/m2. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Házépítők - mi alapján választhatunk Kaposváron?

Kaposváron az új családi ház építése szolgáltatáshoz már 31 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok házépítőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 24 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÚJ CSALÁDI HÁZ ÉPÍTÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk házépítőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált házépítőt megbíznod ha a következőre van szükséged: új családi ház építése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó házépítő?

A jó házépítő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: új családi ház építése?

Az Új családi ház építése és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy házépítőt bátran megbízhatsz vele.