Teljes körű villanyóra áthelyezés Kaposváron. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Villanyóra áthelyezés Kaposváron a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Villanyóra áthelyezés Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

110 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Érdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyóra áthelyezés Kaposváron?

73600 - 138000 Ft

A legjobb villanyszerelők Kaposváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Villanyszerelési munkáim: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, tűzvédelmi jegyzőkönyv.

Villanyszerelő árak:

  • Dugalj, kapcsoló, lámpa felszerelése: 5 000 – 30 000 Ft
  • Villamos alapszerelés: 7000 Ft /㎥
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 70000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Villanyóra áthelyezés

    3500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Becsületes szakember, pontos munkát végzett. Nyugodtan ajánlom.

Ignác
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: fő elosztók és vezetékek cseréje, panellakás villanyszerelés, felújítás, érintésvédelmi (eph) jegyzőkönyv.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • FI relé bekötés panellakásban anyagköltséggel: 25.500 Ft
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • 25-35 km-es körzetében a kiszállás: 9000 Ft.

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    3900 Ft

Nándor I. - Villanyóra áthelyezés Kaposváron - 1
Nándor I. - Villanyóra áthelyezés Kaposváron - 2

8 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm szépen a segítséget. Maximálisan elégedett vagyok

Kálmán
3 éve
Főbb szolgáltatásaink: villanyszerelési javítások, zárlat és egyéb hibák elhárítása, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.

Villanyszerelési Árlista:

  • Dugalj, kapcsoló teljes kiépítés esetén: 2 000 Ft / db
  • Lakáselosztó: 22000 Ft /darab
  • Villanytűzhely bekötése: 15500 Ft-tól 23250 Ft-ig /darab

Kiszállási díjaink: 8:00 - től ,-19:00 - ig. óra között .

    7100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.0

Teljesen meg voltam elégedve.

Miklós
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyóra áthelyezés Kaposváron

Népszerű kérdés

Villanyóra áthelyezés: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron a villanyóra áthelyezés átlagára 56000 - 105000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Kaposváron a villanyóra áthelyezés szolgáltatáshoz már 316 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kaposváron?

Jelenleg 210 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: villanyóra áthelyezés.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: villanyóra áthelyezés?

A villanyóra áthelyezés és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.