Minőségi villanyszerelés csövezés Kaposvár. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Villanyszerelés csövezés Kaposváron a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Villanyszerelés csövezés Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Rudolf

Rudolf

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanyszerelés csövezés Kaposváron?

5300 - 9900 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Kaposváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv Dávid vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Fő profilunk: áramkör bővítés, elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, gyenge áram kiépítése (tv, internet, riasztó).

Szolgáltatások / Árak:

  • Fali kapcsolók elhelyezése 800 – 1500 Ft/db
  • Villanytűzhely bekötése: 13000 Ft
  • Szerelvényezés: 5000 Ft /kiállás

Üdv, Dávid

  • Villanyszerelés csövezés

    7300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Köszönöm szépen. Minden rendben ment.

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: konnektor, kapcsoló csere, alumínium vezeték csere réz vezetékre, kapcsoló tábla cseréje, javítása.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Mosógép bekötése: 5000 Ft
  • Bojler szerelés: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Kamera rendszer telepítése: 15000 Ft /egység

Háztartási gépeket nem javítunk.

    7300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.4

Segítőkész szakember, mindennel elégedett vagyok. Köszönöm szépen

Mór
3 éve
Amiket vállalok: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, erősáramú berendezések felülvizsgálata, led technológia alkalmazása.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Villanybojler vízkőtelenítés: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Spot lámpa beszerelése: 1000 Ft
  • Mérőhely szabványosítása: 80.000 Ft-tól

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    4000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Mindent elmagyarázott és gyors volt.

Béla
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyszerelés csövezés Kaposváron

Gyakori kérdés

Villanyszerelés csövezés: milyen árak vannak Kaposváron?

Kaposváron a villanyszerelés csövezés átlagára 3500 - 6600 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Kaposváron?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kaposváron?

Most 19 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha a következőre van szükséged: villanyszerelés csövezés.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: villanyszerelés csövezés?

A villanyszerelés csövezés és összes részfeladata ide sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.