Ariston villanybojler bekötés szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 10 bojler szerelő közül! Korrekt ariston villanybojler bekötés árak — 4300-8100 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Kaposváron környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 bojler szerelő most online

Richard

Richard

Еrdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Rudolf

Rudolf

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az ariston villanybojler bekötés Kaposváron?

4300 - 8100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Üdvözlöm! Telefon Javítás. Keressen! Hírek, tények és egyebek. Milliók bíznak benne.

  • Ariston villanybojler bekötés

    5100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Pontosan érkezett megbeszélt időben, a telefonon elmondott hibakép alapján többféle forgatókönyvhöz hozott magával cserealkatrészt, és gyorsan szakszerűen megjavította a mosogatógépet. Szerintem korrekt áron dolgozik.

János, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Display csere 1 óra alatt.

    5100 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon hozzáértő szakemberek, segítőkészek, hatékonyak.

István, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő. Országosan. Bankkártyás fizetés. Garancia a javításokra. Szolgáltatások: Elektronika panelek, helyszíni javítás, szakszerviz, egyszeri munkadíj.

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon köszönöm,a precíz,makulátlan munkát! Bár csak minden szolgáltató így kezelné az ügyfeleit!!

Ferenc, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Országosan! Gyors és precíz munka, sokéves tapasztalattal! Indesit...

    4500 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon profi munka volt, kedves, figyelmes, pontos és gyors. Szívesen ajánlom másoknak is!

Üdv János vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Szakszerű javítás és szerelés. Teljes körű garancia, 12 év szakmai tapasztalat. Hívjon. Gyors és minőségi szolgáltatás. villanybojler szerelés, rejtett költségek nélkül. Teljeskörű garancia. Ingyenes kiszállás. Szolgáltatások: Villanybojler szerelés, Villanybojlerek javítása.

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

A kiszolgálás gyors és nem csak vérnyomásmérőket, hanem más kisebb (zömmel talpmasszázs etc) elektronikus gépeket is javítanak. Sajnos nincs látható fix ártábla és a gyors javítás után már csak az árat hallja az ember.

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő ariston villanybojler bekötés közben Kaposváron

Ariston villanybojler bekötés: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron az ariston villanybojler bekötés átlagos díja 6900 - 12900 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható értékeléseket?

Kaposváron a féknyereg felújítás szolgáltatáshoz már 12 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bojler szerelőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 9 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÉKNYEREG FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek bojler szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod ha erre van szükséged: féknyereg felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy bojler szerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik feladatok tartoznak ide: ariston villanybojler bekötés?

A féknyereg felújítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.