Bojler szervíz: erre van szükséged Kaposváron és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 11 bojler szerelő közül! Korrekt bojler szervíz árak: 3800-7200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Kaposváron környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 bojler szerelő most online

Karoly

Karoly

Еrdekel.

Krisztian

Krisztian

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bojler szervíz Kaposváron?

3800 - 7200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

A megoldások embere vagyok. AEG Ariston Bosch Electrolux Indesit LG Samsung Siemens Whirpool Zanussi Javítás. Profi szakszerviz. Segítség telefonon 0 Ft. Kiszállás 0 Ft. Fix áron.

  • Bojler szervíz

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt tájékoztatás, gyors precíz szerviz.

Üdv István vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! Telefonban árat adok. Márkafüggetlen szervíz. 20 éves tapasztalat. Országosan.

    5500 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Csak szuperlativuszokban tudok róla beszelni. Szakmailag megkérdojelezhetetlen, rugalmas, korrekt. Csak ajánlani tudom!

Üdv János vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mosó- mosogatógép-hűtő-villanybojler-villanytűzhely javítása, tapasztalt szakemberekkel. Szervizháttérrel állunk a rendelkezésükre. álláslehetőség. hétvégén is felár nélkül. Hívjon . Szolgáltatások: mosógép, mosogatógép, hűtőgép, villanybojler, villanytűzhely,.

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Szakszerű és gyors munka megfizethető áron.

Kedves érdeklődő! Kérjen ingyenes telefonos tanácsadást és futárt! Akár 24 órán belüli elszállítással. Hívjon minket! Klímakompresszor javítás, felújítás - szállítással és fél év garanciával.

    4400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Furó, csavarozó gépemet javítattam.

Tisztelt Érdeklődő! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő. Országosan. Bankkártyás fizetés. Garancia a javításokra. Szolgáltatások: Elektronika panelek, helyszíni javítás, szakszerviz, egyszeri munkadíj.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon profi a srác, jó áron dolgozik, korrekt!

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő bojler szervíz közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Bojler szervíz: milyen árak vannak Kaposváron?

Kaposváron a bojler szervíz átlagos ára 4000 - 7500 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bojler Szerelők - hogyan választhatunk Kaposváron?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok bojler szerelőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 10 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MAZDA 6 KORMÁNYMŰ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy bojler szerelő?

Egy autószerelő a következő munkával bízható meg bátran: mazda 6 kormánymű felújítás vagy bármilyen hasonló feladattal.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi bojler szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a mazda 6 kormánymű felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: bojler szervíz?

A mazda 6 kormánymű felújítás és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz vele.