Erősítő potméter javítás szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Erősítő Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj erősítő szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 11 erősítő szerelő közül! Korrekt erősítő potméter javítás árak — 4800-9000 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Kaposváron környezetében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 erősítő szerelő most online

Ferenc

Ferenc

Еrdekel.

Balázs

Balázs

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az erősítő potméter javítás Kaposváron?

4800 - 9000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb erősítő szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező erősítő szerelőt!

Körülbelül 2017 óta javítok hangszórókat, ezalatt olyan technikát sikerült elsajátítanom egy kedves ismerősömtől, illetve szakmai gyakorlaton, hogy esztétikailag szép, működésileg hibátlan munkát tudok kiadni a kezemből.

  • Erősítő potméter javítás

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Nagyszerű mesterember! Professzionális, gyors és olcsó. Ajánlom mindenkinek!

Márkától függetlenül vállaljuk LCD tv, LED tv, valamint monitorok javítását.Az LCD készülékek javítása eszköz és alkatrész igényes, ezért legtöbbször szervizünkben végezzük a javítás. Ha meg tudja oldani, akkor kérjük, hozza be szervizünkbe a nyitvatartási időben. Ezeken kívül adás beállítást és üzembe helyezést is vállalunk! A javításokat garanciával végezzük!

    3100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Nagyszerű szakember volt! Mindent gyorsan és magas minőségben végzett. A tévém 12 éves, és minden tökéletesen működik.

Videoton hangfalak közül kizárólag az Altus sorozat, Sonata és Preludium típusokat tudjuk fogadni javításra, tuningra. Ezért a retro Videoton hangfalakat és a DC 2050, 2550, 3050 hangfalakat további döntésig nem javítunk. Orion hangsugárzókat kizárólag tuningra fogadunk. PA hangsugárzókat, hangszórókat sem tudunk további döntésig javítani. Megértésüket köszönjük.

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon elégedett ezzel a szakemberrel! Gyorsan jött, mindent magas minőségben végzett. Nincs túlfizetés és nincs válás! Ajánlom!

Rendelj erősítő szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy erősítő szerelő erősítő potméter javítás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Erősítő potméter javítás: mennyi az ára Kaposváron?

Kaposváron az erősítő potméter javítás átlagos díja 4800 - 9000 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Erősítő Szerelők - hogyan válasszunk Kaposváron?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek erősítő szerelőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 9 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ERŐSÍTŐ POTMÉTER JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek erősítő szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható erősítő szerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: erősítő potméter javítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy erősítő szerelő segítségét?

Egy megbízható erősítő szerelő az erősítő potméter javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor erősítő szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!