Bútortaxi: erre van szükséged Kaposváron és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 19 teherszállító közül! Korrekt bútortaxi árak: 1900-3600 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Kaposváron környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 teherszállító most online

Geza

Geza

Szállítás 0-24

Geza

Geza

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bútortaxi Kaposváron?

1900 - 3600 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

  • Bútortaxi

    3600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

A munkát 100%-ban elvégezték, nagyon gyorsan és nagyon jól.

Edmond M.
Edmond M. 5623 Békéscsaba Online

Hangszórójavítás: vállalom mély és középsugárzók javítását elsősorban gyári javítókészlettel, magassugárzók javítását elsősorban szintén gyári diafragmákkal. Amennyiben nem szerezhető be eredeti, gyári javítókészlet, diafragma (magasbetét), akkor megoldható egyéb forrásból beszerzett alkatrészekből a hangszórók javítása. Azonban, ez esetben nem garantálható azonosság az eredetivel. Tehát főleg, ha több alkatrészt is cserélni kell, akkor lényegében egy másik, új hangszórót kapunk. Ezért ezt a megoldást kizárólag csak akkor javaslom, ha valóban nem szerezhető be eredeti javítókészlet.

  • Bútortaxi

    4000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

A feladat megkezdésétől a befejezéséig két óra telt el. Ajánlom a mestert, ő a szakmája embere.

  • Bútortaxi

    3800 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

A számítógép működött a cmos visszaállítása után, a bios visszaállítása dualbios-on keresztül, de másnap reggel végül meghalt.

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Bútortaxi

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Mindent gyorsan elrendezett. Az érték meghatározása nem volt nehéz. Segített eladni.Mindent repülő színekkel teljesített. 5+Köszönöm szépen)

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

  • Bútortaxi

    6900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Más weboldalakon 3 bőrrel akartak felszámolni a tévékészülékért, és nincs garancia arra, hogy visszaadják.

Gábor S.
Gábor S. 8904 Zalaegerszeg Online

Már megint akadozik a CD? Nyávog a magnó, vagy begyűrte a szalagot? Elhallgatott a rádió? Recseg a potméter? Leszakadt a dugó? Elfüstölt az erősítő? Gyorsan és szakszerűen megjavítjuk audió készülékeit is. Hozza el műhelyünkbe, ha elromlott a készüléke, vagy szeretné ha kitisztítanánk! Minden márkát és típust vállalunk!

  • Bútortaxi

    6800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Mindent nagyon gyorsan elvégeztem. A vállalkozó 15 percen belül felhajtott, és fél óra alatt megcsinálta azt, amivel én fél napot babráltam!

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító bútortaxi közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Bútortaxi: mennyi az ára Kaposváron?

Kaposváron a bútortaxi átlagos ára 1900 - 3600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Kaposváron a bútortaxi szolgáltatáshoz már 25 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek teherszállítót Kaposváron?

Most 19 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BÚTORTAXI szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható teherszállítót hívnod ha a következőre van szükséged: bútortaxi.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a teherszállító?

A jó teherszállító pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: bútortaxi?

A bútortaxi és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy teherszállítót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.