Szállítás sérült műszaki cikkek szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 8 teherszállító közül! Korrekt szállítás sérült műszaki cikkek árak — 1700-3200 Ft-tól. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Kaposváron közelében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 teherszállító most online

Bela

Bela

Sok tapasztalatom van

Jenő

Jenő

Ma is elvallalom.

Laszló

Laszló

Mennyibe kerül a szállítás sérült műszaki cikkek Kaposváron?

1700 - 3200 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

  • Szállítás sérült műszaki cikkek

    6300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Minden nagyon jó! Gyors átfutás, minden hibátlan - remekül működik! Köszönjük szépen!

Elromlott a televíziója és kezdődik a kedvenc műsora? Nincs kép a monitoron, pedig halaszthatatlan dolga lenne a számítógépen? Hívjon minket!

    4700 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Gyors, profi, ajánlom 👍🏼 Köszönöm a segítséget, várom a további együttműködést!

Távirányító javítás. Sokan nem is gondolják, hogy a távirányítókat gazdaságosan meg lehet javítani. Leggyakrabban előforduló hibajelenség, hogy a gombok nem működnek. Ennek a hibának a javítását már 1200.-Ft-ért elvégezzük. Kicseréljük az elkopott érintkezőket és minden esetben meg is tisztítjuk a távirányítót. Ezen kívül az elemek okozzák a legtöbb meghibásodást. Az olcsó elemekből már pár hónap használat után szivárogni kezd a tartalmuk, ami erősen maró anyag. Megmarja az elemérintkezőket, majd a panellel is végez. Ne használjanak, csak tartós elemet! A javítás legtöbbször eredményes. Várjuk nyitvatartási időben. Forduljon hozzánk bizalommal!

    4800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Ennél a szakembernél a szűrő költségével együtt 35000 rubelbe került.

Már megint akadozik a CD? Nyávog a magnó, vagy begyűrte a szalagot? Elhallgatott a rádió? Recseg a potméter? Leszakadt a dugó? Elfüstölt az erősítő? Gyorsan és szakszerűen megjavítjuk audió készülékeit is. Hozza el műhelyünkbe, ha elromlott a készüléke, vagy szeretné ha kitisztítanánk! Minden márkát és típust vállalunk!

    6600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

A technikus 20 perc alatt megérkezett, és fél óra alatt mindent rendbe hozott. 5+! Ajánlani fogom a készüléket barátaimnak.

    7000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Mindezt gyorsan és magas minőségben. Az ezermester hozzáértő, jelentette a hibát és a költségeket a hívásból. Ajánlom!

Lemezjátszó javítás. Lemezjátszó tulajdonosok! A lemezjátszók is törődést igényelnek. Megnyúlik az ékszíj. Elkopik a tű. Nem lehet a fordulatot beállítani. Sok-sok hiba, amit meg tudunk javítani! Jó alkatrész ellátásra, kedvező javítási költségekre és gyors szakszerű munkára számíthat, ha behozza hozzánk a meghibásodott lemezjátszóját. Várjuk nyitvatartási időben! Bővebb információ a szolgáltatásaink és az elérhetőség menü alatt.

    6700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Minden nagyszerű! Nem ez az első alkalom, hogy tökéletesen elvégezte a munkát!

Daniel
2 éve

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító szállítás sérült műszaki cikkek közben Kaposváron

Szállítás sérült műszaki cikkek: milyen árak vannak Kaposváron?

Kaposváron a szállítás sérült műszaki cikkek átlagára 1700 - 3200 Ft. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható véleményeket?

Kaposváron a szállítás sérült műszaki cikkek szolgáltatáshoz már 10 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek teherszállítót Kaposváron?

Jelenleg 8 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZÁLLÍTÁS SÉRÜLT MŰSZAKI CIKKEK szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált teherszállítót keresned amennyiben erre van szükséged: szállítás sérült műszaki cikkek.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi teherszállító segítségét?

Egy profi teherszállító a szállítás sérült műszaki cikkek mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha teherszállítót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!