Klasszikus gitár hangolás: erre van szükséged Kaposváron és környékén?

Hangszerészt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszerész szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 23 hangszerész közül! Korrekt klasszikus gitár hangolás árak — 2100-3900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Kaposváron környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 hangszerész most online

Károly G.

Károly G.

Kedvezményt adok

Csaba B.

Csaba B.

Tapasztalt vagyok

Martina D.

Martina D.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a klasszikus gitár hangolás Kaposváron?

2100 - 3900 Ft/db

A legjobb hangszerészk Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszerészt!

  • Klasszikus gitár hangolás

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt preciz rugalmas

Balázs
2 éve

    5900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

KKorrekt megbízható szakemberek

László
2 éve

    3000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Kedves, hozzáértő ügyfélkezelés.

Judit
2 éve

    4600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Jó cég...

Csaba
2 éve

    5900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

hozzáértés- tapasztalat ! ajánlom!

Erzsébet
2 éve

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Hihetetlen gyors és precíz munkavégzés és olyan dolgokat is megoldottak valamint segítettek megoldani.

Roland
2 éve

Rendelj hangszerész szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszerész klasszikus gitár hangolás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Harmónika ajtó beépítés: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron a harmónika ajtó beépítés átlagára 13500 - 25400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok igazi véleményeket?

Kaposváron a harmónika ajtó beépítés szolgáltatáshoz már 33 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok ajtószerelőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HARMÓNIKA AJTÓ BEÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek ajtószerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: harmónika ajtó beépítés.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi ajtószerelő segítségét?

Egy profi ajtószerelő a harmónika ajtó beépítés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: harmónika ajtó beépítés?

A harmónika ajtó beépítés és összes részfeladata ide tartozhat. Egy ajtószerelőt bátran megbízhatsz vele.