Minőségi 1 fázisú fi relé bekötése Kecskemét. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb 1 fázisú fi relé bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! 1 fázisú fi relé bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

12 villanyszerelő most online

Gyula

Gyula

Ma is elvállalom.

Richard

Richard

A környéken vagyok.

Rolland

Rolland

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a 1 fázisú fi relé bekötése Kecskeméten?

6400 - 12000 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kecskemét dolgozom, megyében is! Üdv! László vagyok, de több mint 15 éve élek Kecskemét. Jó kedélyű, épkézláb ember, ezermester. Emeltszintű végzettséget szereztem. Nem dohányzom és nem iszom.

Amiket vállalok: új mérőórák kialakítása, meglévő fogyasztásmérők áthelyezése új építésű családi házak komplett kivitelezése., vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), szerelvényezés.

Szolgáltatások és árak:

  • Sütő bekötés: 9.000 Ft
  • Lámpa csere vagy új lámpa felszerelése : 2500 Ft
  • Vízmelegítő vezeték kiépítés a biztosítéktábláig külső kábelcsatornában: 3.000 Ft/méter.

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

  • 1 fázisú fi relé bekötése

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Rendben ment minden.

Zsigmond
3 éve

A megoldások embere vagyok. Kecskemét dolgozok, beüzemelő mérnökként. Több, mint 20 éves munkatapasztalatom van, bármilyen fajta villanyszerelői munkát elvégzek. Vállalok gyengeáramú rendszereket, okos otthonokat, de akár automatikus rendszereket is. Számomra nincs lehetetlen!

Főbb szolgáltatásaink: villanyszerelés, elektromos hibaelhárítás, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, riasztó szerelés.

Villanyszerelés árak:

  • Fészekvésés doboznak 200 – 300 Ft/db
  • Mosogatógép bekötése: 6000 Ft-tól 18000 Ft-ig /darab
  • Villanybojler bekötése: 7000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 7-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

időben érkezett, jó munkát végzet.

Nándor
3 éve
Villanyszerelő vagyok: Mérők felszerelésétől, mosó- és mosogatógép bekötésén át, kábel bevezetéséig mindent vállalok.

Villanyszerelési munkáim: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, tápkábel kiépítése, tetőtartó csere..

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Falon kívüli izzólámpás lámpák elhelyezése villanyszerelés: 2000 – 3000 Ft/db
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft /darab
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálat: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig /alkalom

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 21% kedvezményben részesülnek!

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Segített megtalálni a megfelelő, ráérő szakembert.

Farkas
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 1 fázisú fi relé bekötése Kecskeméten

Népszerű kérdés

1 fázisú fi relé bekötése: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a 1 fázisú fi relé bekötése átlagára 4300 - 8100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 51 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: 1 fázisú fi relé bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a 1 fázisú fi relé bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt specialista regisztrált már.