1 fázisú villanyóra bekötése Kecskeméten tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb 1 fázisú villanyóra bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! 1 fázisú villanyóra bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

14 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Érdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

akos

akos

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a 1 fázisú villanyóra bekötése Kecskeméten?

52500 - 98400 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv Zoltán. vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Perfekcionista vagyok. Mindig olyan eredményért dolgozok, amilyet magamnak is kívánnék. Amint először felhív, megtudhatja, milyen is az a profi munka, elérhető áron.

Főbb szolgáltatásaink: eph kialakítás és mérés (egyen potenciálú hálózat), lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, led technológia alkalmazása.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Gyorsszervíz óradíjak Első óra: 10 000 Ft
  • Alumínium kötések cseréje : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /kiállás
  • Konnektor cseréje: 500 Ft /darab

Üdv, Zoltán.

  • 1 fázisú villanyóra bekötése

    6500 Ft

Zoltán. S. - 1 fázisú villanyóra bekötése Kecskeméten - 1

3 vélemény / értékelés 5.0

Remek szakember, gyorsan és precízen dolgozik.

Fülöp
3 éve

Gábor vagyok. Jó minőségű villanyszerelési szolgáltatást vállalok. Kábelek bekötésével foglalkozok.

Amiket vállalok: eph rendszerek vizsgálata, elektromos vezetékek kötéseinek vizsgálata és cseréje wago kötőelemre, szerelvényezés.

Szolgáltatások és árak:

  • Nagykiterjedésű fémtárgy földelése villanyszerelés: 1000 – 1500 Ft/db
  • Teljes vezetékezés: 7000 Ft /㎡
  • Villamos mérőhely kialakítás: 210000 Ft /egység

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható és gyors.

József
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Felelősségteljes villanyszerelő házaspár vagyunk több mint 15 éves tapasztalattal. Nem iszunk, nem dohányzunk. Sokféle helyszínej módunkban áll munkát végezni, miután megtekintettük. Szívesen segítünk Önnek.

Villanyszerelési munkáim: eph kialakítás és mérés (egyen potenciálú hálózat), elektromos tűzhely bekötés budapest, kismegszakítók cseréje, hibás, tűzveszélyes kötések újrakötése, javítása, hibaelhárítása.

  • Horonyvésés téglafalban 400 – 550 Ft/m2
  • Csillár felszerelése: 4000 Ft /darab
  • Kismegszakító cseréje: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-16:00 - ig.

    6800 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Teljesen elégedett vagyok.

Nándor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 1 fázisú villanyóra bekötése Kecskeméten

1 fázisú villanyóra bekötése: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a 1 fázisú villanyóra bekötése átlagára 62800 - 117800 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi értékeléseket?

Kecskeméten a 1 fázisú villanyóra bekötése szolgáltatáshoz már 42 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 31 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: 1 fázisú villanyóra bekötése.

Népszerű kérdés

Milyen feladathoz lehet szükséged rá: villanyszerelő?

Ha egy megbízható villanyszerelő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A 1 fázisú villanyóra bekötése és a hasonló munkák legjobb szakembereit itt mind megtalálod.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: 1 fázisú villanyóra bekötése?

A 1 fázisú villanyóra bekötése és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy villanyszerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.