Amper bővítés Kecskemét szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Amper bővítés Kecskeméten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Amper bővítés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

14 villanyszerelő most online

Gyula

Gyula

Ma is elvállalom.

Sandor

Sandor

Gabor

Gabor

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a amper bővítés Kecskeméten?

43900 - 82400 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Üdvözlök minden ügyfelet aki lakásfelújítót keres. Régóta foglalkozom lakásfelújítással, 10 éves tapasztalatom van már 12 lakást készítettem el kulcsrakész állapotra, az összes ügyfél örül és hálás a munkámért. Körülbelül 25 javító helyiséget csináltam

Villanyszerelési munkáim: almérők kiépítése, lakás villanyszerelés (új, felújított), elektromos fűtőszőnyeg lerakása.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Visszakapcsoltatás ügyintézés: 20.000 Ft-tól
  • Villanytűzhely bekötése: 13000 Ft
  • Villanyszerelés falon kívül, kábelcsatornában: 2.000 Ft/m

Üdv, Sándor

  • Amper bővítés

    4500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Szerencse, hogy Sándor-re esett a választás. Korrekt áron, munkájára igényes módon, a munkaterületet tisztán hagyva hátra dolgozott. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Tivadar
3 éve

Ferenc vagyok. Hétköznap 18:00-ig dolgozok, hétvégén bármikor elérhető vagyok. A kiérkezés minimális értéke 5000 Ft. Természetes és jogi személyeknek is módomban áll számlát kiállítani, valamint 2 hónapos garanciát nyújtani.

Villanyszerelési munkáim: lakásfelújítás, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, vezetékes otthoni hálózat kiépítése, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

Korrekt árak:

  • Lakás-ház komplett villanyszerelés: 8.500 ft/m2-től
  • Konnektor cseréje: 800 Ft
  • Elektromos hálózat felújítás: 50 Ft /kiállás

Kiszállási díjaink: 8.00 - 17.00 óra között .

    7000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.1

Nagyon jó szaki. Könnyű kommunikáció, gyors felmérés. Gyors munka, folyamatos visszajelzés a folyamatokról. Köszönöm.

Dávid
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Két év munkatapasztalatom van

Főbb szolgáltatásaink: lámpa felszerelés, lakás vezeték csere budapest tatabánya, lakás villanyszerelés (új, felújított).

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Fali kapcsolók elhelyezése 800 – 1500 Ft/db
  • Lakás átvezetékelése: 7000 Ft
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 13400 Ft-tól 25000 Ft-ig /darab

Üdv, Zoltán

    7400 Ft

Zoltán K. - Amper bővítés Kecskeméten - 1
Zoltán K. - Amper bővítés Kecskeméten - 2

7 vélemény / értékelés 4.9

Tökéletesen rendben volt minden.

Zsolt
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő amper bővítés Kecskeméten

Népszerű kérdés

Amper bővítés: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a amper bővítés átlagára 48200 - 90500 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Kecskeméten?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Kecskeméten?

Jelenleg 27 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: amper bővítés vagy bármi hasonlóval.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: amper bővítés?

Az Amper bővítés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy villanyszerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.