Belső vakolás Kecskeméten a te elképzeléseid szerint!

Kőművest könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kőműves szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb kőműveseket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 55 kőműves közül, 700-1400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a belső vakolás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Kecskeméten környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 kőműves most online

Tivadar

Tivadar

Ma is elvallalom.

Janos

Janos

Gyula

Gyula

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a belső vakolás Kecskeméten?

700 - 1400 Ft/nm

A legjobb kőművesk Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kőművest!

Festés, mázolás, tapétázás az év végéig kedvező árakon! Gyors, preciz, szakmai kivitelezés. Festés, mázolás, tisztasági festés, tapétázás kedvező árakon, rövid határidővel. Szobafestés kedvező áron. Szolgáltatások: Szobafestés, Tapétázás, Díszítőfestés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Geometrikus falfestés, Akciók, Ingyenes felmérés, Kerítés festés, tapétázás, laminált parketta

  • Belső vakolás

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon korrekt ember, nyitott a kívánságokra, ismeri a modern technikákat is. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Több, mint 20 év tapasztalattal országosan, rövid határidővel vállalunk megbízásokat. Vakolat hálózása. Oldalfal vakolása. Gipsz vakolat készítés. Mennyezet vakolása. Fő profilunk: Felület feldurvítása PEKKELÉS (betonfelület); Gipszkarton glettelés, gyors, tiszta, pontos munka, ablak gittelés

    5300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

mivel nem jelent meg, nem is tudtam meg milyen lett volna

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Gipszvakolás profi csapat. Ajánlat 24 órán belül. Mennyezetvakolás. Erősítőhálók, sarokvédés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vályogfal vakolás; Kültéri glettelés; Gépi vakolás profi minőségben. konyha festés

    4200 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható, kedves, gyors, korrekt szakember. Mindenkinek bátran ajánlom!! Szép munkát végzett!!Máskor is Őt fogjuk hívni!Köszönjük szépen!

Közel 30 éves tapasztalattal rendelkező szakmai háttér, tanácsadással. Legyen szó csak festésről, burkolásról vagy fürdőszoba felújításról keressen bizalommal. Feladatok amiket vállalok: Konyhaszekrény festés, Festés és mázolás, Lépcső festés, javítás, mészkő

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Megbizhattalan

A lakosság szolgálatában otthona biztonságáért Főbb szolgáltatásaink: Radiátorcső festés, Szobafestés Korrekt Áron, Lépcső festés, fűrészporos tapétázás, csempe bontás

    5400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

A felmérés során megállapított munkát úgy vállalta el, hogy azt meg is tudja csinálni, ami ritka. A megbeszélt időben kezdődött a munka és nagyon jó minőségben, valamint határidőre elkészültek. Felhívta a figyelmet olyan problémára is, ami hosszú távon gond lehet, amit más szakember, aki itt járt nem! Alapos és korrekt! Nem hagytak itt koszt maguk után, pedig egy vakolás után várta is az ember lánya. Ajánlani tudom, és fogom is! Köszönöm!

Festés, mázolás, tisztasági festés, tapétázás kedvező árakon, rövid határidővel. Magas szakmai színvonal ügyfélbarát árakon, több éves tapasztalattal! Szobafestés kedvező áron. Amiket vállalok: Radiátorcső festés, Ingyenes és gyors felmérés, Gázcsövek festés, tisztasági mázolás, gipszkarton álmennyezet építése

    2800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors volt, lényegre törő, rugalmas, alkuképes, kommunikatív, gyakorlatias, közvetlen, vállalt határidőt tart. Kiváló kapcsolatokkal rendelkezik, mindenre tud megoldást.

Rendeld meg kőműves szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kőműves belső vakolás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Belső vakolás: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a belső vakolás átlagára 5800 - 11000 Ft/fm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi értékeléseket?

Kecskeméten a belső vakolás szolgáltatáshoz már 52 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok kőművest Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 40 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BELSŐ VAKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok kőművest?

Megéri egy Qjob-on regisztrált kőművest keresned akkor, ha erre van szükséged: belső vakolás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a kőműves?

Egy jó kőműves pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor kőművest hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!