Biztosíték tábla bekötése Kecskeméten tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Biztosíték tábla bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Biztosíték tábla bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

16 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

David

David

Ma is elvállalom.

Laszló

Laszló

Mennyibe kerül a biztosíték tábla bekötése Kecskeméten?

11500 - 21600 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Szakmámnak megfelelően felsőfokú villanyszerelői képesítéssel rendelkezem. Munkatapasztalatom több, mint 10 év. Nincsenek rossz szokásaim, jó fizikai állapotban vagyok, pontos és felelősségteljes vagyok.

Villanyszerelési munkáim: bojler, mosó-, mosogatógépek, tűzhelyek bekötése, riasztórendszer tatabánya és budapest, villamos hibaelhárítás.

Szolgáltatások / Árak:

  • Mérőhely szabványosítás 75.000 Ft-tól
  • Mosogatógép bekötése: 4000 Ft-tól 6000 Ft-ig /darab
  • Bojler bekötése: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Biztosíték tábla bekötése

    4900 Ft

Miklós R. - Biztosíték tábla bekötése Kecskeméten - 1

9 vélemény / értékelés 4.6

Pontosan és az ígértek szerint dolgozott.

Mór
2 éve

Sándor vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Mindenféle típusú villanyszerelést vállalok.

Amiket vállalok: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, fogyasztásmérő helyek szabványosítása, tetőtartó csere..

  • Síncsengő beépítése 4500 – 6500 Ft
  • Mosogatógép bekötése: 5000 Ft /darab
  • Túlfeszültség védelem: 65000 Ft /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon igényes és pontos szakember. Ajánlom!

Attila
2 éve

Kedves érdeklődő! Nagyon szeretem a villanyszerelői hivatást, 12 éve foglalkozom vele. Nagy tapasztalattal rendelkezem, profiktól tanultam, szeretem a minőséget és a pontosságot, komolyan veszem a munkámat.

Főbb szolgáltatásaink: lépcsőházi automaták cseréje, elektromos vezetékek kötéseinek vizsgálata és cseréje wago kötőelemre, érintésvédelmi problémák megszüntetése.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Túlfeszültség védelem beépítése 1 fázis 2 pólus esetén, B-C típus: 58.000 Ft-tól
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 23000 Ft /darab

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.0

Korrekt szakember, az előzőleg megbeszéltek alapján járt el.

András
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő biztosíték tábla bekötése Kecskeméten

Népszerű kérdés

Biztosíték tábla bekötése: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a biztosíték tábla bekötése átlagára 10600 - 20000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kecskeméten?

Most 30 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: biztosíték tábla bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a biztosíték tábla bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok szakember van, aki kész megoldani a problémát.