Teljes körű elektromos padlófűtés bekötése Kecskeméten. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Elektromos padlófűtés bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Elektromos padlófűtés bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

15 villanyszerelő most online

György

György

Érdekel.

Szabolcs

Szabolcs

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a elektromos padlófűtés bekötése Kecskeméten?

8000 - 15000 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Kiérkezés 1500 Ft-tól Villanyszerelés 5000 Ft-tól.

Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibakeresés, társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Bojler, kazán beüzemelése: 12000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 10000 Ft
  • Elektromos kapu telepítése : 60000 Ft /darab

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

  • Elektromos padlófűtés bekötése

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Csak ajánlani tudom mindenkinek Sándor-t. Tökéletes, korrekt áron elvégzett, precíz munka.

Menyhért
3 éve

Márton vagyok. Bármilyen bonyolultságú megrendelést teljesítek. Nagy cégekkel dolgozom. Munkám során a Makita, a Hitach és a Dewalt szerszámait használom.

Villanyszerelési munkáim: áramkör bővítés, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, bojler elektromos bekötés.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Panellakás átalakítás 8.800 Ft/szerelvénytől
  • Kismegszakító cseréje: 3000 Ft-tól 4500 Ft-ig /darab
  • Biztosíték tábla csere: 10000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-20:00 - ig.

    6600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.3

Meg vagyok elégedve.

Dávid
3 éve

Üdvözlöm! Villanyszerelési munkákkal, helyiségek, lakások felújításával és bontásával foglalkozok. A munkákat pontosan, igényesen és határidőn belül végzem el.

Fő profilunk: elektromos hőtárolós kályhák javítása, mérőhelyek kiépítése, igény szerint elmű ügyintézést is vállalok ..

Szolgáltatások és árak:

  • Régi villanyvezetékek kibontása, új vezetkek hornyainak kivésése 1 fm - 2250 Ft
  • Lámpa csere vagy új lámpa felszerelése : 4000 Ft /darab
  • Csillár felszerelése: 1000 Ft-tól 1500 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6400 Ft

Tamás H. - Elektromos padlófűtés bekötése Kecskeméten - 1
Tamás H. - Elektromos padlófűtés bekötése Kecskeméten - 2
Tamás H. - Elektromos padlófűtés bekötése Kecskeméten - 3

6 vélemény / értékelés 4.3

Mindenkinek ajánlom. Én a jövőben is őt hívom. Gyors, korrekt, precíz szakember.

Szilárd
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elektromos padlófűtés bekötése Kecskeméten

Gyakori kérdés

Elektromos padlófűtés bekötése: mennyibe kerül Kecskeméten?

Kecskeméten a elektromos padlófűtés bekötése átlagára 4600 - 8600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható értékeléseket?

Kecskeméten az elektromos padlófűtés bekötése szolgáltatáshoz már 57 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Kecskeméten?

Most 43 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: elektromos padlófűtés bekötése.

Milyen munkához van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! Az Elektromos padlófűtés bekötése és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható az elektromos padlófűtés bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on rengeteg profi szakember regisztrált már.