Hogyan találj villanyszerelő szakembert?
Ne is menj tovább, a legkiválóbb Internet kábel szerelés Kecskeméten a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Internet kábel szerelés Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

Sandor
Érdekel.

Janos
Sok tapasztalatom van

Katalin
Ma is elvállalom.
A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!
Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!
Tisztelt megrendelők! Kiérkezés 1500 Ft-tól Villanyszerelés 5000 Ft-tól.
Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibakeresés, társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.
Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:
- Bojler, kazán beüzemelése: 12000 Ft
- Lámpa felszerelése: 10000 Ft
- Elektromos kapu telepítése : 60000 Ft /darab
Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.
Internet kábel szerelés
4300 Ft
Csak ajánlani tudom mindenkinek Sándor-t. Tökéletes, korrekt áron elvégzett, precíz munka.

A megoldások embere vagyok. Konfliktuskerülő vagyok, többféle választási lehetőséget kínálok (igény szerint). 1 év garanciát vállalok munkáimra.
Főbb szolgáltatásaink: mágneszárak kiépítése, riasztórendszer tatabánya és budapest, kismegszakítók cseréje.
Villanyszerelő szakemberek árai:
- Gyorsszervíz díj hétvégén és ünnepnapon 13.000 – 19.000 Ft/óra
- Hálózati aljzat kialakítása: 4900 Ft /kiállás
- Csillár felszerelése: 8000 Ft /darab
Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.
Internet kábel szerelés
6800 Ft

Profi munka, meg vagyok elégedve.

Üdvözlöm! A vélemények mindent el árulnak rólam :)) A dolgomat a végső győzelemig végzem, tehát addig, amíg teljesen be nem fejeztem. 2 év garanciát vállalok. Számomra a szerződés értékesebb a pénznél. Ha az elvégzett munka összegében már megegyeztünk, és a munkaidőm csak 5 percet vesz igénybe és Ön ilyen rövid időért nem szívesen fizet, akkor szeretném emlékeztetni, hogy a szolgáltatásaim értéke nem feltétlen kizárólag munkaidőmben mérhető, hanem a szakértelmemben. Egyéb esetben kérem keressen olcsóbb szakembereket :) Ha nem elégedett az általam javasolt árajánlattal, ajánlja fel saját elképzelt árajánlatát számomra, és mindenképpen megfontolom azt.
Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása cseréje, villanyóra szerelés, villámvédelem.
Villanyszerelési és hálózatépítési árak:
- Lakás, ház, üzlet villanyszerelés alapszerelés (Ezen ár csak a vezeték kiépítését jelenti!): 8.000-10.000 Ft Ft/kiállás
- Fali vagy menyezeti lámpák cseréje le vagy felszerelése: 3500 Ft /darab
- Lakás elosztó szerelés: 25000 Ft /darab
Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!
Internet kábel szerelés
3700 Ft
Munkájára igényes, remek szakember. Bátran ajánlom.
