Stílusos kapu szerelés Kecskeméten: Adjon egy új dimenziót otthonodnak!

Vágyakozol magányra és biztonságra? Kérj most árat kerítésünkért!

Hogyan találj megbízható kapuszerelő?

Találja meg a tökéletes szakembert a szolgáltatásaink segítségével! Bármilyen szakértelmet keres, mi garantáltan megtaláljuk a legmegfelelőbb szakembert Kecskeméten és környékén. Legyen szó építészről, festőről, vagy akár kertészről, mi minden területen kiváló szakemberekkel dolgozunk együtt. Nálunk nem kell több órát töltenie az interneten keresgélve, mi mindent megteszünk Önért! Kényelmesen böngészhet a különböző szakemberek között, és azonnal megtekintheti az árakat is. Az árak intervallumokban mozognak, és függenek az adott szolgáltatás részleteitől. Ne habozzon, válassza a legjobbat, és tegye meg az első lépést a tökéletes munka felé!

9 kapuszerelő most online

arpad

arpad

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Tamas

Tamas

Mennyibe kerül a kapu szerelés?

12900 - 24200 Ft/munkaóra

A legjobb kapuszerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kapuszerelőt!

Garázskapu nyitó szerelés, garázskapu nyitók telepítése és karbantartása Budapesten. Kapunyitó szerelés, elektromos kapunyitó telepítés Budapesten és vonzáskörzetében.

  • Kapu szerelés

    2700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Kedves segítőkész értékesítők.

Komplett kerítés építés az egész ország területén. Kérje egyedi ajánlatunkat! A legolcsóbb kerítések. Szakértelem. 17 éves tapasztalat. Szolgáltatások: Kerítés gyártás, Kerítés építés.

    3100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Nem meg bizhato Webshop.

Kapuk, kerítések és előtetők tervezése, gyártása és beépítése rövid határidővel! Rozsdamentes acél, kovácsoltvas, vagy porszórt, festett kivitelben, kiváló minőségben. Jó ár-érték arány. Minőségi munka. Tapasztalt szakemberek. Megbízható cég.

    3200 Ft

Az üzletet nem ismerem.de a webshop tragédia. Ja, és a webshopos kapcsolattartó egy inkopetens bunkó!

Lézeredzés mint alternatíva az indukciós edzésre, betétedzésre, nitridálásra. Szelekív.

    3800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Abszolút nem ajánlott, kókler, Mekk-mester. Rendes szerszáma se volt, nég a hegesztőt is úgy kérte kölcsön! A "biztonsági" rácsot csak úgy csipette oda a két szélén, illetve a középen (nem is értem, miért nem egy darabban tette fel eleve), hogy amikor hozzáértem egy fóliát átfűzni, azonnal kettétörött, és majdnem az ott lévő gyerekem fejére esett a két darabja! Erre több tanú is van - pár centivel arrébb esik le, már börtönben ülhetne, mi meg mehettünk volna temetni a 2 éves gyereket! Az előtetőt pedig úgy szilózta ki, hogy több helyen beázik a polikarbonát mellett. És még sorolhatnám. Persze tudom, le fogja majd ezt mind tagadni, de a tények makacs dolgok. Aki szeretne még több információt erről a kóklerről, nyugodtan írjon emailt, és egyeztethetünk időpontot.

Minőségi termékeinket az eddigieknél is gyorsabban, akár várakozás idő nélkül készítjük! Minőségi termékeink, az eddigieknél is gyorsabban, akár várakozás idő nélkül készülnek! Ajánlatkérés egyszerűen. 10% hűség kedvezmény. Valódi minőség.

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Igen jó tapasztalatokat szereztem itt! Újból igénybe veszem a munkájukat, Rövidesen !😊😚

Pawel S
2 éve

Rendelj kapuszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kapuszerelő kapu szerelés közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Kapu szerelés: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a kapu szerelés átlagos díja 4400 - 8300 Ft/óra. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Lakatosok - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek lakatost Kecskeméten?

Most 45 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KAPU SZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok lakatost?

Megéri egy Qjob-on regisztrált lakatost hívnod ha a következőre van szükséged: kapu szerelés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi lakatos segítségét?

Egy profi lakatos a kapu szerelés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: kapu szerelés?

A kapu szerelés és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy lakatost bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.