Kismegszakító cseréje Kecskeméten gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Kismegszakító cseréje Kecskeméten a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Kismegszakító cseréje Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

15 villanyszerelő most online

Rudolf

Rudolf

Ingyenes kiszállás.

Balint

Balint

Érdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a kismegszakító cseréje Kecskeméten?

2200 - 4200 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv! Több mint 10 éves munkatapasztalattal rendelkezem, kulcsrakész villanyszereléseket végzek.

Főbb szolgáltatásaink: villamos biztonsági felülvizsgálat, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Szolgáltatások és árak:

  • Elektromos tűzhely, vagy sütő beüzemelése: 15000 Ft
  • Bojler bekötése: 13000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 2000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Kismegszakító cseréje

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Még aznap kijött és elvégezte a munkát. Csak ajánlani tudom.

Attila
3 éve

A megoldások embere vagyok. Konfliktuskerülő vagyok, többféle választási lehetőséget kínálok (igény szerint). 1 év garanciát vállalok munkáimra.

Főbb szolgáltatásaink: mágneszárak kiépítése, riasztórendszer tatabánya és budapest, kismegszakítók cseréje.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Gyorsszervíz díj hétvégén és ünnepnapon 13.000 – 19.000 Ft/óra
  • Hálózati aljzat kialakítása: 4900 Ft /kiállás
  • Csillár felszerelése: 8000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

    6800 Ft

Márton S. - Kismegszakító cseréje Kecskeméten - 1

3 vélemény / értékelés 4.4

Profi munka, meg vagyok elégedve.

Zsigmond
3 éve

Kedves érdeklődő! Csapatom tagjai 9 és 12 év munkatapasztalattal rendelkeznek. Mérnöki hálózatok tervezésével és telepítésével kapcsolatos munkákat végzünk. Lakásokban és helyiségekben feladatkörünkhöz tartoznak: elektromos vezetékek szerelése, cseréje, mérőórák felszerelése, anyagválasztás. Minden vásárlónkat teljes felelősséggel és teljes odaadással kezelünk. Mindenkinek, aki hozzánk jön, elégedetté szeretnénk tenni az általunk végzett munkával. Szerződés alapján dolgozunk magánszemélyekkel és jogi személyekkel is. Minden típusú munkára tudunk garanciát vállalni. Lehetséges a folyószámlára történő fizetés is.

Fő profilunk: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), tetőtartó csere..

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Munkadíj a villamos terv alapján 1 db - 350.000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 5000 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.3

Remek szakember.

Dávid
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kismegszakító cseréje Kecskeméten

Népszerű kérdés

Kismegszakító cseréje: milyen árak vannak Kecskeméten?

Kecskeméten a kismegszakító cseréje átlagára 1700 - 3200 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható értékeléseket?

Kecskeméten a kismegszakító cseréje szolgáltatáshoz már 59 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Kecskeméten?

Jelenleg 41 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a feladattal bízható meg: kismegszakító cseréje vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a kismegszakító cseréje és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok szakember regisztrált már.