Minőségi kismegszakító szerelése Kecskemét. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Kismegszakító szerelése Kecskeméten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Kismegszakító szerelése Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

14 villanyszerelő most online

Istvan

Istvan

Ma is elvállalom.

Mihaly

Mihaly

Csaba

Csaba

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a kismegszakító szerelése Kecskeméten?

3000 - 5700 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

A megoldások embere vagyok. Konfliktuskerülő vagyok, többféle választási lehetőséget kínálok (igény szerint). 1 év garanciát vállalok munkáimra.

Főbb szolgáltatásaink: mágneszárak kiépítése, riasztórendszer tatabánya és budapest, kismegszakítók cseréje.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Gyorsszervíz díj hétvégén és ünnepnapon 13.000 – 19.000 Ft/óra
  • Hálózati aljzat kialakítása: 4900 Ft /kiállás
  • Csillár felszerelése: 8000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Kismegszakító szerelése

    6800 Ft

Márton S. - Kismegszakító szerelése Kecskeméten - 1

3 vélemény / értékelés 4.4

Profi munka, meg vagyok elégedve.

Zsigmond
3 éve

Kedves érdeklődő! Csapatom tagjai 9 és 12 év munkatapasztalattal rendelkeznek. Mérnöki hálózatok tervezésével és telepítésével kapcsolatos munkákat végzünk. Lakásokban és helyiségekben feladatkörünkhöz tartoznak: elektromos vezetékek szerelése, cseréje, mérőórák felszerelése, anyagválasztás. Minden vásárlónkat teljes felelősséggel és teljes odaadással kezelünk. Mindenkinek, aki hozzánk jön, elégedetté szeretnénk tenni az általunk végzett munkával. Szerződés alapján dolgozunk magánszemélyekkel és jogi személyekkel is. Minden típusú munkára tudunk garanciát vállalni. Lehetséges a folyószámlára történő fizetés is.

Fő profilunk: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), tetőtartó csere..

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Munkadíj a villamos terv alapján 1 db - 350.000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 5000 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.3

Remek szakember.

Dávid
2 éve

Kecskemét dolgozom, megyében is! Eredetileg budapesti vagyok. 2014 óta élek Kecskemét. Itt házasodtam meg 2018-ban. Több hobbim is van, szeretek komplex villanyszerelési problémákat megoldani. A munkához minden szükséges eszköz rendelkezésemre áll. 2007 óta gyűjtöm szakmámban szerzett munkatapasztalatomat.

Fő profilunk: bojler, mosó-, mosogatógépek, tűzhelyek bekötése, teljesítmény növelés amperbővítés, tűzhely bekötés.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Villanytűzhely tápkábel kiépítése villanyszerelés: 4000 – 5000 Ft/m
  • Falikar, falilámpa felszerelése, cseréje : 3000 Ft /darab
  • Lakás átvezetékelése: 4000 Ft-tól 6500 Ft-ig /㎡

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    3500 Ft

Tibor K. - Kismegszakító szerelése Kecskeméten - 1
Tibor K. - Kismegszakító szerelése Kecskeméten - 2
Tibor K. - Kismegszakító szerelése Kecskeméten - 3

7 vélemény / értékelés 4.1

Gyors munkavégzés, meg vagyok elégedve.

Ignác
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kismegszakító szerelése Kecskeméten

Népszerű kérdés

Kismegszakító szerelése: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a kismegszakító szerelése átlagára 1900 - 3600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi véleményeket?

Kecskeméten a kismegszakító szerelése szolgáltatáshoz már 64 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Kecskeméten?

Jelenleg 46 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: kismegszakító szerelése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: kismegszakító szerelése?

A kismegszakító szerelése és összes részfeladata ide sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.