Teljes körű konnektor bekötése földelés nélkül Kecskeméten. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Konnektor bekötése földelés nélkül Kecskeméten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Konnektor bekötése földelés nélkül Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

15 villanyszerelő most online

Gabor

Gabor

Érdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a konnektor bekötése földelés nélkül Kecskeméten?

1400 - 2600 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Imádom a munkámat és kötelességtudóan is állok hozzá.

Amiket vállalok: elmű, émász, démász, eon, területeken regisztrált vállalkozás., világítás tervezése, lakáselosztó cseréje, javítása, felújítása.

Villanyszerelő árak:

  • Eon ügyintézés: 20000 Ft-tól 78650 Ft-ig /alkalom
  • Villanyszerelés: 6000 Ft /kiállás
  • Elektromos autó töltőállomás telepítése: 200000 Ft-tól 965000 Ft-ig /egység

Kiszállási díjaink: 9.00 - 17.00 óra között .

  • Konnektor bekötése földelés nélkül

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Mindenben megfelelő, jó szakember.

Marcel
3 éve

A megoldások embere vagyok. Szép napot kívánok! Kiérkezést előzetes telefonos egyeztetés alapján vállalok. Felelős vagyok a munkámért, a munkámra garanciát vállalok. Jól, hatékonyan és megfizethető áron dolgozom. Nem iszok és családos ember vagyok. A nagyméretű helyszínekhez kollégám segítségét is kérem. Vannak eszközeim, szerszámaim, örömmel segítek.

Főbb szolgáltatásaink: reklámvilágítások javítása, karbantartása, telepítése, érintésvédelmi szabványossági és villámvédelmi felülvizsgálatok, ipari villanyszerelés.

Korrekt árak:

  • Beépített villanytűzhely bekötés villanyszerelés: 18.000 – 25.000 Ft
  • Hangosítás: 20000 Ft /óra
  • Kismegszakító csere: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab

Üdv, Pál

    5200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.2

Meg vagyok elégedve, jól dolgozott.

Ferenc
3 éve

Gábor vagyok. Jó minőségű villanyszerelési szolgáltatást vállalok. Kábelek bekötésével foglalkozok.

Amiket vállalok: eph rendszerek vizsgálata, elektromos vezetékek kötéseinek vizsgálata és cseréje wago kötőelemre, szerelvényezés.

Szolgáltatások és árak:

  • Nagykiterjedésű fémtárgy földelése villanyszerelés: 1000 – 1500 Ft/db
  • Teljes vezetékezés: 7000 Ft /㎡
  • Villamos mérőhely kialakítás: 210000 Ft /egység

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható és gyors.

József
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő konnektor bekötése földelés nélkül Kecskeméten

Konnektor bekötése földelés nélkül: mennyibe kerül Kecskeméten?

Kecskeméten a konnektor bekötése földelés nélkül átlagára 1700 - 3200 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok hiteles értékeléseket?

Kecskeméten a konnektor bekötése földelés nélkül szolgáltatáshoz már 59 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 45 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: konnektor bekötése földelés nélkül.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Mivel lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például konnektor bekötése földelés nélkül vagy bármilyen hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 45-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!