Mérőhely szabványosítás Kecskeméten gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Mérőhely szabványosítás Kecskeméten a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Mérőhely szabványosítás Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

101 villanyszerelő most online

Tivadar

Tivadar

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvállalom.

Karoly

Karoly

Mennyibe kerül a mérőhely szabványosítás Kecskeméten?

52200 - 98000 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

A megoldások embere vagyok. Konfliktuskerülő vagyok, többféle választási lehetőséget kínálok (igény szerint). 1 év garanciát vállalok munkáimra.

Főbb szolgáltatásaink: mágneszárak kiépítése, riasztórendszer tatabánya és budapest, kismegszakítók cseréje.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Gyorsszervíz díj hétvégén és ünnepnapon 13.000 – 19.000 Ft/óra
  • Hálózati aljzat kialakítása: 4900 Ft /kiállás
  • Csillár felszerelése: 8000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Mérőhely szabványosítás

    6800 Ft

Márton S. - Mérőhely szabványosítás Kecskeméten - 1

3 vélemény / értékelés 4.4

Profi munka, meg vagyok elégedve.

Zsigmond
3 éve

A megoldások embere vagyok. Szép napot kívánok! Kiérkezést előzetes telefonos egyeztetés alapján vállalok. Felelős vagyok a munkámért, a munkámra garanciát vállalok. Jól, hatékonyan és megfizethető áron dolgozom. Nem iszok és családos ember vagyok. A nagyméretű helyszínekhez kollégám segítségét is kérem. Vannak eszközeim, szerszámaim, örömmel segítek.

Főbb szolgáltatásaink: reklámvilágítások javítása, karbantartása, telepítése, érintésvédelmi szabványossági és villámvédelmi felülvizsgálatok, ipari villanyszerelés.

Korrekt árak:

  • Beépített villanytűzhely bekötés villanyszerelés: 18.000 – 25.000 Ft
  • Hangosítás: 20000 Ft /óra
  • Kismegszakító csere: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab

Üdv, Pál

    5200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.2

Meg vagyok elégedve, jól dolgozott.

Ferenc
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Bármilyen nehézségű kulcsrakész villanyszerelési munkát vállalok lakásokban!

Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibakeresés, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése, mérőhely szabványosítás.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Koax, RJ45 beszerelése: 3 500 Ft / db
  • Lakáselosztó bekötése: 20000 Ft-tól 100000 Ft-ig /darab
  • Elektromos autó töltőállomás telepítése: 200000 Ft-tól 965000 Ft-ig /egység

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    6100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.0

Pontos és kiválló szakember. Ajánlom.

Farkas
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő mérőhely szabványosítás Kecskeméten

Népszerű kérdés

Mérőhely szabványosítás: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a mérőhely szabványosítás átlagára 52900 - 99200 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kecskeméten?

Most 240 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned ha erre van szükséged: mérőhely szabványosítás.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a mérőhely szabványosítás és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok profi szakember regisztrált már.