Panellakás erkély felújítás Kecskemét területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 64 generálkivitelező közül! Korrekt panellakás erkély felújítás árak — 40400-75800 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Kecskeméten környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

10 generálkivitelező most online

Csaba

Csaba

erdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a panellakás erkély felújítás Kecskeméten?

40400 - 75800 Ft/db

A legjobb generálkivitelezők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

Vállaljuk lakások, házak és üzlethelyiségek átalakítását, teljes körű felújítását! Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! Teljes körű garancia. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Kád felújítás; Glettelés előtti mélyalapozás; Ajtó festés. 1-3 hét jellemző kezdés

  • Panellakás erkély felújítás

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Segítőkész, kedves személyzet. Széles választék.

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Garanciával. Amiket vállalok: Ház felújítás; Falfestés szivaccsal; Festés falra. Otthonfelújítás lakásfelújítás

    2200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Minőségi termékek.

Panel lakások teljeskörű felújítását vállaljuk kedvező áron, rövid határidővel. Akár kisebb részfeladatokat is végzünk szakképzett kollégáinkkal, kedvező áron. Kedvező ár. Minőségi munka. Fő profilunk: Panellakás felújítás; Fal csiszolás; Beton festés. Teljeskörű lakásfelújítás

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Hatalmas árúkészlet!

15 éves tapasztalattal vállaljuk lakások, családi házak, nyaralók teljes körű felújítását. Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket betartjuk! Feladatok amiket vállalok: Fürdőszoba festés; Glettelés; Lakótelepi wc felújítás. Rejtett költségek nélkül

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Vásárolni szeretem volna, házhozszállítással . Közölték hogy emeletre nem veszik fel az árut. Csak halkan jegyzem meg hogy 2020-at írunk és van másik 20 fürdőszoba szaküzlet Győrben.

A kockahazteto.hu-n mindent megtalálsz, amire a kockaház tetőfelújításánál szükséged lesz. Lépj kapcsolatba szakértőinkkel az ingyenes tanácsadásért, személyre szabott ajánlatért. Nyerj 1 millió Ft-ot. Star tetőcserepekkel. Május 31-ig. Főbb szolgáltatásaink: Könnyűszerkezetes ház felújítása; Fűtés rézcső festés; Meszelés. 1-3 hét jellemző kezdés

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Az árak csak részben vannak feltüntetve !Az eladók a számítógépel és a mobiltelefonnal vannak elfoglalva .

Előre rögzített árak, garanciák a felújításhoz. A legfőbb referenciánk a megbízhatóságunk. Lakásfelújítás generálkivitelezés, a lakásod tökéletes kényelméért mi mindent megteszünk. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Bútor tapétázás; Gázcsövek festés; Beton erkély felújítás. Régi ház felújítás

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon kedvesek! 🙂

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező panellakás erkély felújítás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Panellakás erkély felújítás: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a panellakás erkély felújítás átlagos ára 5100 - 9600 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós véleményeket?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok generálkivitelezőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 46 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PANELLAKÁS ERKÉLY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk generálkivitelezőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható generálkivitelezőt megbíznod ha erre van szükséged: panellakás erkély felújítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi generálkivitelező segítségét?

Egy jó generálkivitelező a panellakás erkély felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen munkához van szükséged rá: generálkivitelező?

Ha egy megfelelő generálkivitelező segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A panellakás erkély felújítás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.