Régi kőporos vakolat festés Kecskeméten tapasztalt szakemberekkel!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 60 szobafestő közül! Korrekt régi kőporos vakolat festés árak — 1700-3200 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kecskeméten közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

9 szobafestő most online

Csaba

Csaba

Ingyenes kiszallas.

Zoltan

Zoltan

erdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a régi kőporos vakolat festés Kecskeméten?

1700 - 3200 Ft/nm

A legjobb szobafestők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

18 éve a szakmában dolgozom mint végzett Szobafestő mázoló és tapétázó! Megbízható,pontos,precíz ,garanciális munkát vállalok! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Festés előtti falmosás, Festés professzionálisan, Lábazat festés, javítás, márvány oldalfal és padló burkolás

  • Régi kőporos vakolat festés

    5000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Teljesen korrekt volt. A megbeszélt időben érkezett és a munkát is jól elvégezte.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Megfizethető árak. Magyar festők hálózata. Azonnali online árbecslés. Értékelt festők. Friss, profi megközelítés. Amiket vállalok: Fűtéscsövek festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Fa ablak festés, makulatúra, csempe bontás

    2400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Tudom ajánlani a szakember urat. Korrekt árszabás, nyugodt, pozitív személyiség. Minőségi munkát végzett a beígért időre. Ha újra ilyen munkálatokra keresek "szakit" Őt fogom hívni.

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Családi házak kivitelezése a tervezéstől a kulcsrakész átadásig Budapesten és országosan! Kulcsrakész házak. Ház- és lakásfelújítás. Házak szerkezetépítése. Generálkivitelezés. Amiket vállalok: Cső festés, Ingyenes Felmérés és Árajánlat, Ereszdeszka festés, garázs festés, homlokzat burkolás

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Megfelelő minőség, határidőre és előre jelzett árban! Köszönöm Szaki!

A lakásfelújító: a lehetetlent azonnal megoldjuk, a csodára néhány órát várni kell! Főbb szolgáltatásaink: Dekorációs falfestés, Akciók, Ingyenes felmérés, Diszperzites fal tisztítása, javítás, mészkő oldalfal és padló burkolás

    2000 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Remek volt, csinálta a dolgát szépen.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Megfizethető árak. Értékelt festők. Friss, profi megközelítés. Magyar festők hálózata. Fő profilunk: Plafon festés, Lakásfelújítás 3év garanciával, Falfestés szivaccsal, ház festés, lambéria

    1800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Erre nem szeretnek valaszolni.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Azonnali online árbecslés. Értékelt festők. Friss, profi megközelítés. Magyar festők hálózata. Megfizethető árak. Fő profilunk: Ház külső színezés, Kiváló ár/érték arány (tipp), Festés hengerrel, lakkozás, alap betonozás

    1900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsan, pontosan érkezett és nagyon precíz volt. Korrekt Mester, nagyon elégedett vagyok.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő régi kőporos vakolat festés közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Régi kőporos vakolat festés: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a régi kőporos vakolat festés átlagos díja 2800 - 5300 Ft/nm. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - hogyan választhatunk Kecskeméten?

Kecskeméten a régi kőporos vakolat festés szolgáltatáshoz már 52 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Kecskeméten?

Most 40 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést RÉGI KŐPOROS VAKOLAT FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt keresned amennyiben erre van szükséged: régi kőporos vakolat festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szobafestő?

A jó szobafestő részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik feladatok tartoznak ide: régi kőporos vakolat festés?

A régi kőporos vakolat festés és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy szobafestőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.