Támfal építés Kecskeméten a te elképzeléseid szerint!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 66 építő közül, 8000-15000 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a támfal építés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Kecskeméten közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

10 építő most online

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Balint

Balint

A környeken vagyok.

Gabor

Gabor

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a támfal építés Kecskeméten?

8000 - 15000 Ft/m

A legjobb építők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Állandó szakállománnyal rendelkezünk, kivitelezés során bármiben a rendelkezésére állunk. Gépész, villanyszerelő, festő, burkoló, kőműves csapat, gipszkartonos, épületasztalos stb. Naprakész anyagkészlet. Legmodernebb technológiák. Gépjármű flotta. Stabil beszállítói kör. Főbb szolgáltatásaink: Cserépkályha Javítása, Zsaluzat bérlés és beépítés, 7 éves garanciával, Egyedi zuhanykabin, Gyors építésű házak

  • Támfal építés

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Elég nagy projekten dolgoztunk össze, mint vállalkozó a vállalkozóval, bárcsak mindenki ilyen becsületes lenne a mai világban, a munkájukról nem is beszélve. Köszi a közreműködést, remélem nem utoljára dolgoztunk együtt.

Ablakfelújítás, nyílászárók javítása garanciával gyorsan. Fa ablak és műanyag ablakfelújítás gyorsan. Nyílászárók, fa ablakok felújítása. Ablakszigetelés. Fa ablak javítás. Nyílászárok hőszigetelése. Fa ajtó javítás. Amiket vállalok: Több évtizedes tapasztalattal, Egyedi árajánlat 24 órán belül, Családi ház akár 450.000 Ft/nm, Nem kell heteket várnia ránk, Polisztirolos hőszigetelés

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt szerelő. Sajnos volt már tapasztalatom olyan szerelővel,aki csak tanulhatna tőle tisztességet, szakmát, emberséget. Csak ajánlani tudom!!!

Állandó akciókkal várjuk Önöket! minőségi munka. sok éves tapasztalat. Fő profilunk: hangszigetelő tábla, Spórolna a házépítéssel?, Több, mint 28 éves Tapasztalat, Trapézlemez szigetelés, Tervezés

    5400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Vásárolni szeretem volna, házhozszállítással . Közölték hogy emeletre nem veszik fel az árut. Csak halkan jegyzem meg hogy 2020-at írunk és van másik 20 fürdőszoba szaküzlet Győrben.

Az ingatlan a hőszigetelés után akár 40-50% is csökkenhet a fűtésére felhasznált energia. Épületek teljes hőszigetelése energiaveszteség minimalizálása. Homlokzat, Lábazat, Falak. Felújítás. Festés. Gipszkartonozás. Bontás. Ingyenes ajánlatkérés. Generálkivitelezés. Szolgáltatásaink: Könnyűszerkezetes házak, Homlokzat hőszigetelés, Családi ház akár 390.000 Ft/nm, Teraszfedés 5 év garanciával, Homlokzat karbantartás

    10900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Megkeresésre nagyon gyorsan kaptam válaszokat, és a cseréhez is időpontot. Megbeszélés szerint, időben érkezett a csapat, gyors, korrekt munkát végeztek, melyet ezúton is köszönök. Sajnos az új bojler elektronikája nem működik tökéletesen, így azt cserélni kell, ennek intézéséhez is kaptam segítséget - remélem, hamarosan rendben lesz. Ügyes, gyors és korrekt csapat, jó szívvel ajánlom.

Bízza rá szakembereinkre a megoldást! Mi vagyunk fent a magasban, nem az áraink! Tapasztalt munkatársaink várják hívását! Ereszalj festés. Homlokzat felújítás. Panelhézag szigetelés. Alpintechnika. Csatorna javítás. Ipari alpinista munkák. Tetőszigetelés. Amiket vállalok: Készházak kockázat nélkül, Zsaluzat bérlés és beépítés, Most akár 29%-ot spórolhat, Teraszra elő tető építése., Tetőtér és padlás beépítés

    5600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Sufni tuning , nem ajánlom senkinek !!!

Bontott pala elszállítása. Rejtett költségek nélkül, hétvégén is. 17m3-es zárt autóval. Hulladék elszállítás bármekkora mennyiségben. Országosan a legjobb áron. Kedvező árak. Nincs kiszállási díj. Nincs óradíj. Finn szauna elérhető áron, Professzionális földmunkálatok, Most akár 21%-ot spórolhat, Lakatos munkák, Akár egyedi méretben is

    3100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható korrekt szervíz.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő támfal építés közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Támfal építés: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a támfal építés átlagára 7800 - 14700 Ft/m. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek építőt Kecskeméten?

Jelenleg 39 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TÁMFAL ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy építő?

Egy építő a következő feladattal kereshető meg: támfal építés vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a építő?

A jó építő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: támfal építés?

A támfal építés és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy építőt bátran megbízhatsz vele.