Vas kád felújítás Kecskeméten. Forduljon hozzánk bizalommal!

Fürdőkád Felújító Szakembert könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj fürdőkád felújító szakember szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb fürdőkád felújító szakembereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 75 fürdőkád felújító szakember közül, 7000-13200 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a vas kád felújítás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Kecskeméten környékén dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

11 fürdőkád felújító szakember most online

Ottó

Ottó

Ingyenes kiszallas.

Laszló

Laszló

erdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a vas kád felújítás Kecskeméten?

7000 - 13200 Ft/db

A legjobb fürdőkád felújító szakemberk Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fürdőkád felújító szakembert!

Ingyenes helyszíni felmérés, minőségi kivitelezés, korrekt áron. Kérjen ajánlatot! Nagy tapasztalattal, harmadik generációs családi vállalkozásként állunk rendelkezésére! Főbb szolgáltatásaink: Vas kád felújítás; Wc felújítás, Hívjon és megyünk, ablak mázolás

  • Vas kád felújítás

    3500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Udvarias,segítőkész alkalmazottak.nagy választék.

Budapest, Pilisvörösvár, Dorog, Esztergom, Érd, Szentendre, Budakeszi, környéke. 25-éve kezdtük! Ingyenes felmérés 1-2 nap alatt. Víz, villany megoldott. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fürdőszobai csempe csere; Wc hátfal felújítás; 4-5 nap - Fürdőszoba felújítás. helyreállítás

    3600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Kedvesek és segítőkészek! Gyors kiszállítás!

WC Otthon felújítás ötletek, képek, inspirációk. Okosotthon. Fürdőszoba, nappali, garázs, gyerekszoba, konyha ötletek, megvalósítások. Nézze meg. Építkezés. Lakberendezés. Kedvezmények. Szolgáltatások: Lakberendezés, Fürdőszoba, Konyha, Építkezés. Feladatok amiket vállalok: Kád zománc felújítás; Wc csempézés, Hideg - és Melegburkolás, ajtó mázolás

    4800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Egy 4 km-re fekvő faluban lett volna szükségünk 5 redőnyre, két szúnyoghálós ajtóra, továbbá szúnyoghálóra néhány ablakra. E-mailben történt megkeresésemre indoklás nélkül közölték, hogy nem tudják vállalni. Nem hogy később, vagy valamikor, hanem egyáltalán nem. Mikor személyesen jártam ott, szó se volt arról, hogy nem tudnák vállalni, tehát számítottam rá. Jó lenne, ha nem néznék hülyének a vevőket.

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Fix határidőkkel. Megbízható kivitelező. Állami támogatásra is. Garanciális munka. Feladatok amiket vállalok: Fürdőkád beszerelése; Wc felújítás, Komplett átalakítás, ház festés

    2300 Ft

Sajnos csak két csillagot tudok adni ennek a cégnek. Voltunk náluk , szerettünk volna elkölteni nem kevés pénzt. Első körben bontott ablakok érdekeltek de nem zárkoztunk el az új ablakoktól sem. Ahogy oda értünk nem igen foglalkoztak velünk. Egy dolgozó pár percig segített aztán konkrétan levoltunk sza**a. Aztán fogtuk is a sátorfánk s átmentünk a konkurenciához Rábaszentandrásra. S ott minden rendben ment sikerült 7db új ablakot vásárolnunk. Azért a két csillag ,mert választék viszont volt bőven.

Díjmentesen felmérjük a munkát és árajánlatot is adunk. Minőség-ellenőrtesi teszt is van. 15 napos határidővel vállaljuk fürdőszobák felújítását, átalakítását. több éves tapasztalat. Főbb szolgáltatásaink: Kád zománc javítás; Wc felújítás; Hívjon és megyünk. ajtó mázolás

    5500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt csapat, kedvező árak, rugalmasak!

Festés, gipszkartonozás, burkolás. Minden részfeladatra rendelkezünk szakemberekkel. Ha például burkolás előtt vízvezetékeket, radiátorokat kell áthelyezni mi megszervezzük. Főbb szolgáltatásaink: Csempe felújítás; Panel wc felújítás; Fürdő felújítás 5 napon belül. ablak gittelés

    3000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Olcsó ár kitünő minöség

Rendeld meg fürdőkád felújító szakember szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy fürdőkád felújító szakember vas kád felújítás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Vas kád felújítás: milyen árak vannak Kecskeméten?

Kecskeméten a vas kád felújítás átlagos díja 5400 - 10100 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Kecskeméten a vas kád felújítás szolgáltatáshoz már 56 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok fürdőkád felújító szakembert Kecskeméten?

Jelenleg 43 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VAS KÁD FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy fürdőkád felújító szakember?

Egy fürdőkád felújító szakember a következő munkával kereshető meg: vas kád felújítás vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Mihez kérhetjük egy profi fürdőkád felújító szakember segítségét?

Egy profi fürdőkád felújító szakember a vas kád felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: vas kád felújítás?

A vas kád felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy fürdőkád felújító szakembert nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.