Villanyvezeték csere Kecskemét területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanyvezeték csere Kecskeméten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanyvezeték csere Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

16 villanyszerelő most online

Tivadar

Tivadar

Ingyenes kiszállás.

Zsolt

Zsolt

Érdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanyvezeték csere Kecskeméten?

3100 - 5900 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kecskemét dolgozom, megyében is! Villanyszerelés, mérőórák felszerelése, vezetékek bevezetése és még sok minden mással foglalkozok!

Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibaelhárítás, átalánydíjas villanyszerelés, lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Mérőszekrény 1 db - 33.000 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 80.000 Ft-tól 100.000 Ft-ig
  • Lakáselosztó bekötése: 50000 Ft-tól 75000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Villanyvezeték csere

    7500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, gyakorlott, szakértelemmel bíró szakember.

Viktor
2 éve

Kedves érdeklődő! Csapatom tagjai 9 és 12 év munkatapasztalattal rendelkeznek. Mérnöki hálózatok tervezésével és telepítésével kapcsolatos munkákat végzünk. Lakásokban és helyiségekben feladatkörünkhöz tartoznak: elektromos vezetékek szerelése, cseréje, mérőórák felszerelése, anyagválasztás. Minden vásárlónkat teljes felelősséggel és teljes odaadással kezelünk. Mindenkinek, aki hozzánk jön, elégedetté szeretnénk tenni az általunk végzett munkával. Szerződés alapján dolgozunk magánszemélyekkel és jogi személyekkel is. Minden típusú munkára tudunk garanciát vállalni. Lehetséges a folyószámlára történő fizetés is.

Fő profilunk: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), tetőtartó csere..

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Munkadíj a villamos terv alapján 1 db - 350.000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 5000 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.3

Remek szakember.

Dávid
3 éve

Sándor vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Mindenféle típusú villanyszerelést vállalok.

Amiket vállalok: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, fogyasztásmérő helyek szabványosítása, tetőtartó csere..

Szolgáltatások / Árak:

  • Síncsengő beépítése 4500 – 6500 Ft
  • Mosogatógép bekötése: 5000 Ft /darab
  • Túlfeszültség védelem: 65000 Ft /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon igényes és pontos szakember. Ajánlom!

Attila
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyvezeték csere Kecskeméten

Gyakori kérdés

Villanyvezeték csere: mennyibe kerül Kecskeméten?

Kecskeméten a villanyvezeték csere átlagára 3000 - 5600 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Kecskeméten?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Kecskeméten?

Most 31 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal kereshető meg: villanyvezeték csere vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a villanyvezeték csere és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on rengeteg tapasztalt szakember van, aki kész megoldani a problémát.