Alaplap csere szolgáltatásra van szükséged Kecskeméten és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 18 számítógép szerelő közül! Korrekt alaplap csere árak: 7400-13800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Kecskeméten környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 számítógép szerelő most online

Sándor

Sándor

Sok tapasztalatom van

Géza

Géza

Ma is elvallalom.

László

László

Mennyibe kerül az alaplap csere Kecskeméten?

7400 - 13800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

Marius
Marius 6000 Kecskemét Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Laptop tisztítás. Melegszik a géped? 1 munkanap alatt kitisztítjuk és újrapasztázzuk! – Ha nem tudsz 1 napot várni, erre is van megoldásunk: Expressz (Sürgősségi) notebook tisztítás, karbantartás, újrapasztázás 1 óra alatt! A laptop tisztítás számos későbbi problémától megóvja gépedet. 12 990 Ft-tól

Főbb szolgáltatásaink:, Adatmásolás vagy adatmentés hozott hordozóra, Laptop billentyűzet javítás, Laptop tisztítás, Laptop kijelző csere, Háttérvilágítás javítás (Inverter javítás, CCFL csőcsere)

  • Alaplap csere

    6100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

A mester remek munkát végzett! Türelmesen és világosan elmagyarázta a munkát, és barátságosan végezte azt. A számítógép működött. Az is tetszett, hogy időtől függetlenül hajlandó volt "addig dolgozni, ameddig szükséges", és nem próbált "keresztértékesítést" csinálni. Ajánlom!

János
János 6044 Kecskemét Online

Kecskemét dolgozom, megyében is! Számos olyan probléma van, amelyet, ha nem vagy jártas a számítástechnikában, nehezen tudsz megoldani, és nem mindenkinek van egy jó IT-s szomszédja, aki segíteni tudna. Ezért indítottuk el új szervízszolgáltatásunkat, hogy ne csak a vásárlásnál, hanem akkor is nyugodtan bízd ránk magad, ha valamilyen számítógépes problémád merül fel! Legyen garanciális vagy egyéb gondod, mi megoldjuk! Vállaljuk gyártó- és típus függetlenül notebookod hardveres és szoftveres szervizelését. A javítás tényleges költségét a javítás minősége, a szaktudás igénye, időszükséglete és a felhasznált alkatrészek ára határozza meg.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Memória bővítés, Laptop kijelző javítás, Monitor javítás, SSD vagy HDD csere/bővítés, Operációs rendszer telepítés

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon jól végezte a munkát. Gyönyörű kivitelezés és semmi probléma a munkával. Megvan a száma, és a jövőben is visszatérek hozzá segítségért. Mindenkinek ajánlom, nem fogja megbánni.

J. Cs.
2 éve

László vagyok. Laptop szerviz {город} (márkafüggetlen), 12 év szakmai tapasztalattal, gyors és hatékony javítással, valamint 12 hónap garanciával.

A fentieken kívül vállaljuk még az alábbi feladatokat is:, ODD (optikai meghajtó) csere, Laptop zsanér, Műanyag burkolati elemek cseréje, Nem indul az operációs rendszer, Burkolati elemek cseréje (Top case, Bottom case, LCD cover, LCD beezel)

    5600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Hálás köszönet a mesternek! Gyorsan jött, mindent világosan és hozzáértően elmagyarázott, és gyorsan megjavította. Csak egy ügyes fickó! Mindenkinek ajánlom őt! Udvarias, jól nevelt fiatalember és nagyszerű szakember!

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő alaplap csere közben Kecskeméten

Gyakori kérdés

Alaplap csere: milyen árak vannak Kecskeméten?

Kecskeméten az alaplap csere átlagos díja 6100 - 11400 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Számítógép Szerelők - mi alapján válasszunk Kecskeméten?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek számítógép szerelőt Kecskeméten?

Jelenleg 18 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ALAPLAP CSERE szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek számítógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált számítógép szerelőt keresned ha szükséged van erre: alaplap csere.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi számítógép szerelő segítségét?

Egy jó számítógép szerelő az alaplap csere mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha számítógép szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!