Fülhallgató jack javítás szolgáltatásra van szükséged Kecskeméten és környékén?

Fülhallgató Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj fülhallgató szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 19 fülhallgató szerelő közül! Korrekt fülhallgató jack javítás árak — 4600-8700 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Kecskeméten környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 fülhallgató szerelő most online

László

László

Еrdekel.

Sándor

Sándor

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fülhallgató jack javítás Kecskeméten?

4600 - 8700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb fülhallgató szerelőok Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fülhallgató szerelőt!

Hangszórójavítás: vállalom mély és középsugárzók javítását elsősorban gyári javítókészlettel, magassugárzók javítását elsősorban szintén gyári diafragmákkal. Amennyiben nem szerezhető be eredeti, gyári javítókészlet, diafragma (magasbetét), akkor megoldható egyéb forrásból beszerzett alkatrészekből a hangszórók javítása. Azonban, ez esetben nem garantálható azonosság az eredetivel. Tehát főleg, ha több alkatrészt is cserélni kell, akkor lényegében egy másik, új hangszórót kapunk. Ezért ezt a megoldást kizárólag csak akkor javaslom, ha valóban nem szerezhető be eredeti javítókészlet.

  • Fülhallgató jack javítás

    4600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

A mester gyorsan megérkezett. rájött a problémára és minőségi munkát végzett.

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

    6400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Ez a technikus egy jó szakember, jött, hogy mindent megcsináljon technikailag hiba nélkül nagyszerű élmény! Megbízhatok a drága felszerelésben.

Távirányító javítás. Sokan nem is gondolják, hogy a távirányítókat gazdaságosan meg lehet javítani. Leggyakrabban előforduló hibajelenség, hogy a gombok nem működnek. Ennek a hibának a javítását már 1200.-Ft-ért elvégezzük. Kicseréljük az elkopott érintkezőket és minden esetben meg is tisztítjuk a távirányítót. Ezen kívül az elemek okozzák a legtöbb meghibásodást. Az olcsó elemekből már pár hónap használat után szivárogni kezd a tartalmuk, ami erősen maró anyag. Megmarja az elemérintkezőket, majd a panellel is végez. Ne használjanak, csak tartós elemet! A javítás legtöbbször eredményes. Várjuk nyitvatartási időben. Forduljon hozzánk bizalommal!

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon gyors és kiváló minőségű javítás. Nagyszerű mesterember!

Rendelj fülhallgató szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy fülhallgató szerelő fülhallgató jack javítás közben Kecskeméten

Gyakori kérdés

Fülhallgató jack javítás: mennyibe kerül Kecskeméten?

Kecskeméten a fülhallgató jack javítás átlagos ára 4100 - 7700 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható értékeléseket?

Kecskeméten a fülhallgató jack javítás szolgáltatáshoz már 23 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok fülhallgató szerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 18 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FÜLHALLGATÓ JACK JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok fülhallgató szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható fülhallgató szerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: fülhallgató jack javítás.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a fülhallgató szerelő?

Egy megbízható fülhallgató szerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: fülhallgató jack javítás?

A fülhallgató jack javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy fülhallgató szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.