Gáztűzhely bekötés szolgáltatásra van szükséged Kecskeméten és környékén?

Gázszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj gázszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 14 gázszerelő közül! Korrekt gáztűzhely bekötés árak: 6000-11300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Kecskeméten közelében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 gázszerelő most online

Gabor

Gabor

Еrdekel.

Balint

Balint

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a gáztűzhely bekötés Kecskeméten?

6000 - 11300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb gázszerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező gázszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Több mint 20 év szakmai tapasztalattal javítjuk meg mosógépétn. Hívjon minket és javíttassa meg mosógépét otthonában a lehető leggyorsabban.

  • Gáztűzhely bekötés

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Mindenben maximálisan korrektek voltak! Kijelző cserére vittem és tökéletes munkát végeztek.Ezúton is nagyon köszönöm. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Üdvözlöm! Egy indukciós lapnál nincs hőveszteség. Gyors, gazdaságos. Ismerje meg főzőlapjainkat! Precíz hőfokszabályozás. Tökéletes ízek. Egyszerű tisztítás. Éttermi minőség otthon.

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon pozitív a mester hozzáállása az ügyfelekhez. Szerencsére az én porszívómnál banális probléma volt, ez ki is derült hamar, de hiába szánta rám az időt a szerelő, nem kért pénzt, holott egy kereket is cserélt gratis. Rég találkoztam ilyen habitussal... Nagyon ajánlom!

Kecskemét dolgozom, megyében is! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő. Bankkártyás fizetés. Országosan. Garancia a javításokra. Szolgáltatások: Elektronika panelek, helyszíni javítás, szakszerviz, egyszeri munkadíj.

    3600 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Hamar sikerült időpontot egyeztetnünk. A megbeszéltek szerint pontosan érkezett. A helyszínen alapos munkát végzett, folyamatosan tájékoztatott, érthetően elmagyarázta a probléma okát és a javasolt javítást. Ügyelt a helyiség tisztaságára is. Tanácsokat adott a jövőben mosógép vásárlást illetően. Kedves, figyelmes és segítőkész volt. A javítást követően egy próba mosás progam közben egy kávé mellett kellemesen elbeszélgettünk. Bátran tudom ajánlani. :)

Tisztelt megrendelők! Alacsony ár mellett a szakértelem is fontos Alap munkadíjon felül + kiszállási díj nincs. Budapesten és Pest megye egyes területein képzett szerelőkkel, leinformálható szervizzel. Egyeztetéssel 1 óra alatt. Szerviz 27 éve Önért.Keressen

    4900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Késett. Igazából nem tudta megjavítani a készüléket. Gépcserére próbált rábeszélni. (Azóta másik szerelő megjavította a készüléket.)

Tisztelt Érdeklődő! Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Szerviz futár.

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Gyors kiszolgálás, segítő készek!!! Ajánlom mindenkinek!

Rendelj gázszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy gázszerelő gáztűzhely bekötés közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Gáztűzhely bekötés: milyen árak vannak Kecskeméten?

Kecskeméten a gáztűzhely bekötés átlagos díja 4300 - 8100 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Gázszerelők - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek gázszerelőt Kecskeméten?

Most 15 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TEHERAUTÓ SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz kereshetünk gázszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: teherautó szerviz.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi gázszerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a teherautó szerviz mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: gáztűzhely bekötés?

A teherautó szerviz és összes részfeladata ide tartozhat. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.