Hajdu bojler javítás szolgáltatásra van szükséged Kecskeméten és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 19 bojler szerelő közül! Korrekt hajdu bojler javítás árak: 5200-9800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kecskeméten környékén található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

3 bojler szerelő most online

arpad

arpad

Еrdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hajdu bojler javítás Kecskeméten?

5200 - 9800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Digitális, mechanikus varró- és hímzőgépek a háztartásba, valamint ipari célokra egyaránt!
  • Hajdu bojler javítás

    3100 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Kedves, pontos , precíz és megbízható.

A megoldások embere vagyok. Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Javítás új alkatrészekkel. Reális árak. 20 éves tapasztalat.

    3400 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Pontos precíz jó áron javította meg a régi mikronkat és telefonon is elérhető és tartja a kapcsolatot.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Precíz kivitelezés. Szakszerű felmérés.

    4100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon meg voltam elégedve, villámgyorsan beszerelte az új sütőnket. Szimpatikus, barátságos hozzáállása volt. 1 héten belül kijött.

Tisztelt megrendelők! Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet

    5100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Udvarias segitőkész gyors megbizható vállalkozás!Rugalmas ügyintézés!Ajánlani tudom szivesen mindenkinek!

Kedves érdeklődő! Szervizünkben Prioritásra talál ! Helyszíni javítás rövid időn belül. Mosógép javítás. Mosógép helyszíni javítása, üzembehelyezése. Villanybojler javítása. Javítás Garanciával.

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, és megbízható! Csak ajánlani tudom!

RetORo06
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi ?

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő hajdu bojler javítás közben Kecskeméten

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Hajdu bojler javítás: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a hajdu bojler javítás átlagára 4300 - 8100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Bojler Szerelők - mi alapján válasszunk Kecskeméten?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Olvas

Hogyan találok bojler szerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FORD FOCUS KORMÁNYMŰ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Olvas

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek bojler szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: ford focus kormánymű felújítás.

Olvas

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi bojler szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a ford focus kormánymű felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Olvas

Melyik feladatok tartoznak ehhez: hajdu bojler javítás?

A ford focus kormánymű felújítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.

Olvas