Klímaszerelés szolgáltatásra van szükséged Kecskeméten és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 14 klímaszerelő közül! Korrekt klímaszerelés árak: 4700-8900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Kecskeméten közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 klímaszerelő most online

Tivadar

Tivadar

Еrdekel.

Ernő

Ernő

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klímaszerelés Kecskeméten?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Kedves érdeklődő! Országosan Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő, Közel 30 év tapasztalat. Hivatalos márkaszerviz.

  • Klímaszerelés

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Olyan problémámat oldott meg amit sehol máshol nem vállaltak. Régi Neumann varrógép kiszakadt nyitó pártját javította meg. Még pedig nagyon olcsón! Már máskor is tisztította a gepemet, tökéletesen. Bizonyos esetekben még házhoz is megy.

Tisztelt Érdeklődő! Mosó gépek, Mosogató gépek Szárító Gépek, Elektromos Sütők, Főzőlapok Javítása Beüzemelése. Kedvező árak. Bankkártyás fizetés. Szakszerviz.

    3100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Gyors és precíz munkàt végző szakember!csak ajànlani tudom

Kedves érdeklődő! Az egyszerűektől a nagyobb javításokig megoldjuk háztartási gépei és klímája problémáit. Tönkrement az elszívó vagy a sütő? Mi megjavítjuk.

    3200 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Igazi nessze semmi fogd meg jól ! Munkájuk kritikán aluli !

Kecskemét dolgozom, megyében is! Klíma telepítés, karbantartás és javítás országosan akár azonnal, kedvező áron.

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Gyors javitas, kedves kiszolgalas.

Tisztelt Érdeklődő! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosogatógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch. Villany tűzhely javítás. Mosógép szerviz.

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Korrektek és gyorsak voltak! Meg voltam elégedve a szolgáltatással.

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klímaszerelés közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Klímaszerelés: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a klímaszerelés átlagos ára 4600 - 8600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós véleményeket?

Kecskeméten a vezérműlánc feszítő hiba szolgáltatáshoz már 14 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok klímaszerelőt Kecskeméten?

Most 11 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VEZÉRMŰLÁNC FESZÍTŐ HIBA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: vezérműlánc feszítő hiba.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a klímaszerelő?

Egy jó autószerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: klímaszerelés?

A vezérműlánc feszítő hiba és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz vele.