Lg mosógép szervíz: erre van szükséged Kecskeméten és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 17 mosógép szerelő közül! Korrekt lg mosógép szervíz árak: 4000-7500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kecskeméten környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 mosógép szerelő most online

Norbert

Norbert

Еrdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a lg mosógép szervíz Kecskeméten?

4000 - 7500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Adrián vagyok. Díjmentes állapotfelmérés. 10 éves tapasztalat. Töltés javítás. Szoftveres javítások. Akkumulátor csere. Szolgáltatások: Kijelző csere, Akkumulátor csere, Töltés javítás.

  • Lg mosógép szervíz

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Gyors és udvarias kiszolgálás, a kisgépek doktora. A szakértelme verhetetlen.

A megoldások embere vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosógép Mosogatógép Szárítógép Tűzhely Sütő Főzőlap javítás. Villany tűzhely javítás. Mosogatógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch. Mosógép szerviz.

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Nagy szakértelmet tapasztaltam . Nem tudtam olyanokat kérdezni amira nem kaptam volna kielégitő választ . többször visszájárok. Kitűnő emberi hozzáállasal kezelik a vevőket. Csak ajánlani tudom mindenkinek .

Üdvözlöm! Felújított számítógépek eredeti áruk töredékéért. Válogass több típus és márka közül. Raktárról azonnal vihető termékek kiváló ár-érték arányban egy helyen 2 év garanciával. Készletről dolgozunk. Segítünk neked dönteni. Kiváló ár-érték arány.

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon hálás vagyok a telefonos szuper korrekt tanácsadásért a sütővel kapcsolatban amitől meg is oldódott a probléma. Köszönöm

Béla vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Szupergyors javítások. Display csere 1 óra alatt. . Akkumulátor csere 30...

    4400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt hozzáértő személyzet.

Üdvözlöm a profilomon. Díjtalan kiszállás, 6hó garancia, Minden típusú mikrohullámú sütő

    3600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Gyors megoldó képesség, precíz munka.

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő lg mosógép szervíz közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Lg mosógép szervíz: milyen árak vannak Kecskeméten?

Kecskeméten a lg mosógép szervíz átlagos díja 4900 - 9200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles értékeléseket?

Kecskeméten a motorcsere szolgáltatáshoz már 23 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok mosógép szerelőt Kecskeméten?

Jelenleg 18 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MOTORCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: motorcsere.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a motorcsere mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha mosógép szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!