Ps4 kontroller javítás szolgáltatásra van szükséged Kecskeméten és környékén?

Konzol Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj konzol szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 15 konzol szerelő közül! Korrekt ps4 kontroller javítás árak: 5400-10200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Kecskeméten környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 konzol szerelő most online

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvallalom.

Viktor

Viktor

Mennyibe kerül a ps4 kontroller javítás Kecskeméten?

5400 - 10200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb konzol szerelőok Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező konzol szerelőt!

Kedves érdeklődő! Bízza a laptop javítást profikra! Garanciális és egyéb szerviz szolgáltatások: karbantartás, telepítés, bővítés, tisztítás, adatmásolás, vírusirtás.

Szerviz szolgáltatásunk:, Netbook ZIF SATA 1.8 inches wincheseter csere, Dell szerviz. Notebook javítás: Dell laptop szerviz, Laptop burkolat, Operációs rendszer újratelepítése, Túlmelegedési problémák

  • Ps4 kontroller javítás

    6900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Szép munka, srác! Elégedett voltam vele. Mindent felszerelt, megértő volt, meghallgatta a kívánságaimat, és teljesítette azokat. Azt is tanácsolta, hogy vegyek egy kis memóriát, és a laptop repül. Örülök, hogy megtettem. Őszintén ajánlom őt!

Üdvözlöm! Operációs rendszer telepítés. Ha notebookodon az operációs rendszer ment tönkre, akkor újratelepítjük 1 nap alatt. Nem kell attól tartanod, hogy régi adataid elvesznek, mindent klónozunk az új operációs rendszerre.

Fő profilunk:, Express operációs rendszer telepítés, Nyomtató javítás, Dell akkumulátor a laptopszervizben, Laptop memória bővítés, Laptop szerviz, alaplap szintű javítások

    4700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Miután sikeresen navigált a japán fejlesztők által tervezett labirintusokban, már képes a laptopokat takarítani anélkül, hogy odanézne, miközben zsonglőrködik és keveri a rizottót a tűzhelyen.

Tisztelt megrendelők! Minden márkájú és típusú hordozható számítógépet javítunk, szerelünk. A magyar főváros több pontján működő laptop gyorsszerviz vagyunk – a gyors jelző nem véletlen: tapasztalataink szerint ügyfeleinknek nincs ideje sokat várni, míg a készülékük javítása megtörténik. Tudjuk, hogy Te is szeretnéd a gépedet minél hamarabb újra használni és ezért mi minden tőlünk telhetőt meg is teszünk. Egyik Kedves Partnerünk szerint: aki tudja nélkülözni a laptopját 3-4 hétre, annak nincs is igazán szüksége rá. Bölcs megállapítás, nem?

Munkáim:, Operációs rendszer klónozása, Márkafüggetlen laptop szervíz, IBM notebook javítás, laptop szerviz, Vírusok, férgek a gépen, Laptop winchester (HDD) csere

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon gyorsan megérkezett, megtette, amit tudott, de sajnos újraélesztette a számítógép nem sikerült. a munka által végzett hullám elégedett. türelmes és udvarias előadó, mindent elmagyarázott. Köszönöm! Mindenkinek ajánlom.

Rendelj konzol szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy konzol szerelő ps4 kontroller javítás közben Kecskeméten

Gyakori kérdés

Ps4 kontroller javítás: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a ps4 kontroller javítás átlagos ára 6800 - 12800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles véleményeket?

Kecskeméten a ps4 kontroller javítás szolgáltatáshoz már 18 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek konzol szerelőt Kecskeméten?

Jelenleg 14 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PS4 KONTROLLER JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk konzol szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható konzol szerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: ps4 kontroller javítás.

Népszerű kérdés

Mikben kérheted egy konzol szerelő segítségét?

Egy profi konzol szerelő a ps4 kontroller javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen munkához lehet szükséged a következőre: konzol szerelő?

Ha profi konzol szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A ps4 kontroller javítás és a hasonló feladatok legjobb specialistáit itt mind megtalálod.