Varrógép motor javítás: erre van szükséged Kecskeméten és környékén?

Varrógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj varrógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 14 varrógép szerelő közül! Korrekt varrógép motor javítás árak: 4900-9200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Kecskeméten környékén dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 varrógép szerelő most online

György

György

Еrdekel.

Szabolcs

Szabolcs

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a varrógép motor javítás Kecskeméten?

4900 - 9200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb varrógép szerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező varrógép szerelőt!

Kedves érdeklődő! Országosan Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő, Közel 30 év tapasztalat. Hivatalos márkaszerviz.

  • Varrógép motor javítás

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Olyan problémámat oldott meg amit sehol máshol nem vállaltak. Régi Neumann varrógép kiszakadt nyitó pártját javította meg. Még pedig nagyon olcsón! Már máskor is tisztította a gepemet, tökéletesen. Bizonyos esetekben még házhoz is megy.

Tisztelt Érdeklődő! Mosó gépek, Mosogató gépek Szárító Gépek, Elektromos Sütők, Főzőlapok Javítása Beüzemelése. Kedvező árak. Bankkártyás fizetés. Szakszerviz.

    3100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Gyors és precíz munkàt végző szakember!csak ajànlani tudom

Kedves érdeklődő! Az egyszerűektől a nagyobb javításokig megoldjuk háztartási gépei és klímája problémáit. Tönkrement az elszívó vagy a sütő? Mi megjavítjuk.

    3200 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Igazi nessze semmi fogd meg jól ! Munkájuk kritikán aluli !

Kecskemét dolgozom, megyében is! Klíma telepítés, karbantartás és javítás országosan akár azonnal, kedvező áron.

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Gyors javitas, kedves kiszolgalas.

Tisztelt Érdeklődő! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosogatógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch. Villany tűzhely javítás. Mosógép szerviz.

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Korrektek és gyorsak voltak! Meg voltam elégedve a szolgáltatással.

Rendelj varrógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy varrógép szerelő varrógép motor javítás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Varrógép motor javítás: mennyibe kerül Kecskeméten?

Kecskeméten a varrógép motor javítás átlagos díja 6300 - 11900 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Varrógép Szerelők - hogyan választhatunk Kecskeméten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok varrógép szerelőt Kecskeméten?

Most 18 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ VIZSGÁZTATÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk varrógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod ha szükséged van erre: autó vizsgáztatás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a varrógép szerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha varrógép szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!