Immergas gázkazán-szerelők Kecskeméten: Vélemények és kedvező árak
Kérjen ajánlatot több Immergas gázkazán-szerelőtől egyetlen gombnyomással, és válassza a legolcsóbb ajánlatot.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Küldje el kérését egyetlen gombnyomással! Mi értesítjük a legjobb szakembereket, akik hamarosan elküldik ajánlataikat.
Mennyibe kerül?
Te döntesz: megadhatod a vállalt összeget, vagy megvárod a szakemberek ajánlatait.
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kecskeméti immergas gázkazán-szerelők listája
Ellenőrzött ügyfélvélemények a Qjob szakembereiről
490 vélemény
frissítve 31 március 2026Kovács László
A vízmelegítő javítását kértem Kecskeméten, és a szakember gyorsan megoldotta a problémát. A munka 2 órát vett igénybe, ára 25 000 forint volt. Nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással.
Ingyenes ajánlatkérésNagy Ágnes
Az Immergas gázkazán szerelő profi módon telepítette az új készüléket, a munka kb. 4 órát tartott, költsége 45 000 forint volt. Minden flottul ment, ajánlom a szakértőt.
Ingyenes ajánlatkérésSzabó Tamás
Kecskeméten kerestem gázzal kapcsolatos segítséget, és a Ferenc szakember kiváló munkát végzett. A javítás 3 órát vett igénybe, díja 30 000 forint. Korrekt és barátságos volt.
Ingyenes ajánlatkérésFarkas Eszter
Az én Immergas kazánom javítását gyorsan és precízen végezte Mihály, a munka 1,5 órát vett igénybe, ára 20 000 forint volt. Köszönöm a profi hozzáállást!
Ingyenes ajánlatkérésTóth Gergő
A szakember Ferenc segített a kazán karbantartásában Kecskeméten, a munka 2,5 órát tartott, díja 28 000 forint. Minden simán ment, csak ajánlani tudom.
Ingyenes ajánlatkérésKiss Anna
A Gábor által végzett szerelés nagyon profi volt, a munka kb. 3 órát vett igénybe, költsége 35 000 forint. Szívből ajánlom mindenkinek a szakembert.
Ingyenes ajánlatkérésNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Immergas gázkazán-szerelő keresése
Szükségem van egy megbízható szerelőre Kecskeméten, aki gyorsan javítja a gázkazánt. Nem nagy a baj, csak néha nem működik jól.
Gázkazán szerelés Kecskeméten
Szeretném, ha valaki megnézné a Immergas gázkazánomat, mert nem fűt rendesen. Egyszerű javításra van szükség, lehetőleg hétvégén, mert hétköznap nem vagyok otthon.
Immergas kazán javítás
Kecskeméti lakásomban van egy Immergas gázkazán, ami néha elszáll. Nem akarok sokat költeni, csak gyorsan megjavítaná valaki, aki ért ehhez.
Gázkazán szerelő Kecskeméten
Kérem, segítsenek, mert a Immergas kazán nem ad meleg vizet, és nem tudom, mit csináljak. Szeretném, ha valaki megnézné, gyorsan, olcsón és szakszerűen. Hétvégén jó lenne, ha ráérne valaki.
Immergas gázkazán-szerelő
Az Immergas gázkazán-szerelő akkor kell, amikor a készülék nem csak zajosabb vagy gyengébb, hanem kiszámíthatatlanul működik. Ilyenkor a halogatás ritkán jó döntés. Az Immergas kazánoknál sok hiba apró jelből indul. Ingadozó vízhőmérséklet, lassú indulás, gyakori újraindulás, alacsony nyomás, vagy visszatérő hibakód. Ezek külön még nem mindig súlyosak, együtt viszont már azt jelzik, hogy a rendszer ellenőrzést kér.
Saját tapasztalatom szerint a legtöbb gond nem egyik napról a másikra jelenik meg. Sok tulajdonos akkor keres szakembert, amikor a fűtés már leállt, pedig a jel előtte hetekig ott volt. És sokan hibáznak akkor, amikor többször egymás után újraindítják a kazánt. Ezzel néha csak eltolják a valódi javítást, közben a hiba rosszabb lesz. Egy jó kazánjavító először nem találgat, hanem végignézi a nyomást, az égéshez kapcsolódó részeket, a hőcserélő állapotát és a szabályozást.
Az éves karbantartás azért fontos, mert a gyártói és szervizes anyagok is a rendszeres ellenőrzést emelik ki, továbbá gyakori hibaként szerepel a gyújtási hiba és az elégtelen rendszernyomás. Az Immergas készülékek magyar leírásaiban az 1 és 1,2 bar körüli üzemi tartomány is visszatérő adat, a brit szervizoldalak pedig azt hangsúlyozzák, hogy az évenkénti átvizsgálás a biztonság és a hatékonyság miatt alapvető.
Volt eset, amikor egy ügyfél csak annyit mondott, hogy néha hideg a radiátor, de a meleg víz még rendben van. A végén kiderült, hogy nem egyetlen nagy hiba volt, hanem több kisebb gond együtt. Lerakódás, ingadozó nyomás és egy fáradó alkatrész. Ha ezt korábban nézi meg egy gázkészülék-szerelő, a javítás rövidebb és olcsóbb lett volna. Én személy szerint jobban szeretem az ilyen helyzetet időben elcsípni, mint télen kapkodni.
Immergas kazán hibák és javítás
Az Immergas kazán javítás menete attól függ, hogy a hiba állandó vagy időszakos. A leggyakoribb panaszok között ott van a gyújtási leállás, a nyomásesés, a túlmelegedés, a szivárgás gyanúja és a fűtési oldal gyenge teljesítménye. A nyomásprobléma nem csak kényelmetlen. Ha a készülék ismételten emiatt áll le, akkor a feltöltés önmagában ritkán végleges megoldás. Meg kell nézni, miért esik vissza a rendszer.
Sok ügyfél összekeveri a karbantartást a javítással. Pedig nem ugyanaz. A rendszeres átvizsgálás inkább megelőz. A javítás pedig hiba után jön, amikor már alkatrész, tömítés vagy tisztítási munka is kellhet. Az angol szervizanyagok visszatérően külön kezelik a karbantartást és a javítást, és ezt én helyes megközelítésnek tartom. Nem mindegy, hogy egy éves ellenőrzésről vagy sürgős hibakeresésről van szó.
Itt szokott előjönni a konfliktus is. Az ügyfél gyors megoldást akar, a szerelő viszont nem mondhat biztosat mérés nélkül. Sokan ezt lassúságnak érzik. Pedig épp ez a felelős munka. Látatlanban cserélni valamit drágább is lehet. És őszintén szólva az olcsó találgatás a legdrágább fajta javítás.
Régebbi készüléknél felmerül a csere kérdése is. Én úgy látom, hogy kisebb hibánál, jó állapotú kazánnál és rendezett rendszer mellett a javítás még ésszerű. De ha a készülék visszatérően leáll, több része is fáradt, és a javítás összege közelít egy komolyabb felújítás költségéhez, akkor már nem biztos, hogy ezt kell erőltetni. A brit szakmai tanácsok is hasonló logikát követnek. Javítás akkor indokolt, ha a hiba behatárolható, a készülék nincs elhasználódva, és a költség arányos marad.
Immergas szerelő kiválasztása
Immergas szerelő választásakor nem csak az számít, ki ér rá hamar. Fontos, hogy értsen a márka tipikus hibáihoz, vállaljon világos hibafelmérést, és mondja el előre, mi a kiszállás, mi a vizsgálat, mi a javítás. Nekem az a szakember meggyőző, aki egyszerűen beszél. Nem ködösít. Nem ijesztget. Azt is megmondja, ha előbb látni kell a készüléket, mert telefonban nem lehet biztos árat mondani.
Sokan ott rontják el, hogy csak a legalacsonyabb összeget nézik. Pedig a túl olcsó induló ár mögött gyakran hiányos felmérés van. Olcsóbban 12.000 alatt ritkán lesz minőségi munka, főleg ha valódi hibakeresésről és nem kétperces ránézésről beszélünk. Egy tapasztalt kazánszerelő ezt általában előre jelzi. A jó kazánszerelő kérdez a készülék koráról, a hibajelenségről, a nyomásról, a zajról, a meleg víz állapotáról és arról is, mikor volt utoljára karbantartás.
Egy ügyfél mesélte, hogy két helyről is kapott azonnali biztos diagnózist telefonban. A harmadik szerelő csak annyit mondott, hogy ebből többféle ok is lehet, előbb látni kell. Végül pont ő találta meg a valós hibát, és nem kellett felesleges alkatrészt cserélni. Szerintem ez sokat elárul. A nyugodt, tényszerű hozzáállás többet ér, mint a túl magabiztos ígéret.
A Qjob.hu oldalon ezért érdemes nem csak az árat nézni, hanem azt is, mennyire részletes a bemutatkozás, vállal-e karbantartást és hibakeresést is, illetve van-e helyismerete a város környékén. Itt a magánmegrendelőnek általában az segít, ha röviden, pontosan leírja a hibát, és nem csak annyit ír, hogy nem megy a kazán.
Immergas kazán árak
Az árakat több dolog mozgatja. Más a rutin karbantartás, más a hibafeltárás, és megint más, ha alkatrészcsere is kell. Kecskemét környékén a kiszállási távolság, a készülék hozzáférhetősége és az is számít, mennyire sürgős a munka. Az alábbi tartományok irányadó összegek magánügyfeleknek. Nem végleges ajánlatok, inkább józan viszonyítási pontok.
| Munka típusa | Jellemző ár | Megjegyzés |
|---|---|---|
| Állapotfelmérés | 12.000 - 18.000 | rövid hibakereséssel |
| Éves karbantartás | 18.000 - 28.000 | tisztítással és ellenőrzéssel |
| Nyomásprobléma vizsgálata | 14.000 - 22.000 | szivárgás gyanú esetén |
| Gyújtási hiba javítása | 18.000 - 35.000 | alkatrésztől függően |
| Keringési gond feltárása | 16.000 - 30.000 | szivattyú és szennyeződés vizsgálata |
| Fűtési oldal tisztítása | 22.000 - 45.000 | rendszer állapotától függ |
| Kisebb alkatrészcsere | 20.000 - 42.000 | munkadíj és alapanyag együtt |
| Sürgős kiszállás | 20.000 - 36.000 | időponttól és távolságtól függ |
Az éves szerviz költsége általában jóval kisebb, mint egy téli meghibásodás utáni összes kiadás. Ezt nem csak hazai oldalak emelik ki, hanem több brit útmutató is. Ott is az látszik, hogy a rendszeres ellenőrzés ára kiszámíthatóbb, míg a javítás szélesebb sávban mozog.
Az én véleményem az, hogy a feltűnően alacsony ár gyanús. Nem azért, mert minden drága jó, hanem mert egy valós Immergas javítás időt, mérést és felelősséget kér. Ha valaki nagyon olcsón mindent megígér, abból később gyakran újabb kör lesz.
Immergas szerelő Kecskemét részein
Ha valaki Kecskemét területén keres segítséget, jó, ha a szerelő ismeri a helyi mozgást és nem csak a belvárost vállalja. Más a kiszállás a Belváros vagy Hunyadiváros felé, és más, ha Kadafalva, Hetényegyháza, Katonatelep vagy Méntelek az úticél. A városrészek felsorolása több helyi forrásban is visszatér, és ez azért fontos, mert a távolabbi részeknél a kiszállási idő és költség könnyen módosulhat.
Kecskemét mellett a környező részeknél sokszor már az időpont szervezése dönti el, mennyire lesz gördülékeny a javítás. Ha a tulajdonos előre megírja a kazán típusát, a hibakódot, a legutóbbi karbantartás idejét és azt, hogy van-e meleg víz, sokkal pontosabb egyeztetés várható. És igen, néha ez többet számít, mint még egy telefonkör.
Az Immergas gázkazán-szerelő keresése Kecskemét környékén akkor lesz eredményes, ha a megrendelő nem csak sürgősséget jelez, hanem adatot is ad. A jó leírás segít abban, hogy a kazánszerelő felkészülten érkezzen. Nekem az a benyomásom, hogy ezzel lehet a legtöbb felesleges kört megspórolni. Nem hangzatos szöveggel, hanem pontos információval.
És van még egy gyakori félreértés. Sokan azt hiszik, hogy ha a kazán néha még elindul, akkor ráérnek vele. Pedig pont az időszakos hiba a legkellemetlenebb. Ma működik, holnap nem. Ezért egy helyi gázkészülék-szerelő vagy kazánjavító kiválasztásánál jobb a nyugodt, átlátható munka, mint a kapkodó ígéret. Ez különösen igaz akkor, ha a fűtési szezon már tart.
Hasonló szakemberek
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






