Nagy csomag szállítás: erre van szükséged Kecskeméten és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 11 teherszállító közül! Korrekt nagy csomag szállítás árak: 1800-3300 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Kecskeméten közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 teherszállító most online

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszallas.

Andras

Andras

Szállítás 0-24

György

György

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a nagy csomag szállítás Kecskeméten?

1800 - 3300 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

Tisztelt megrendelők! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon hangszóró javítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon adatmentés, alcatel kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere

Szolgáltatásaink:, telefon mikrofon javítás, betört telefon kijelző javítás, törött kijelző telefon adatmentés, kijelző csere, képernyő csere

  • Nagy csomag szállítás

    6300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm szépen a kivitelezést. A telefonom újra életre kelt. Képzett mesterember, ez azonnal nyilvánvaló. Mindenképpen ajánlom👍.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Elsősorban iPhone, Huawei, Samsung, Xiaomi és Sony készülékeket javítunk. Szervizünk az Oktogonnál, a Jókai tér 2. alatt található. Keressen minket!

Főbb szolgáltatásaink:, xiaomi akkumulátor csere, telefon újratelepítés, telefon alaplap javítás, iphone 5s akkumulátor csere, telefon usb csatlakozó javítás

    6700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Cserélje ki az iphone 5s akkumulátorát, és esetleg a képernyőt (n...

Tisztelt Érdeklődő! Ha a javítás után később bármi problémát észlelsz készülékeden, nyugodtan hozd vissza hozzánk, mi nem futunk el, biztos találunk rá megoldást.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, kijelző javítás, kijelző javítás, telefon törött kijelző javítás, telefon akkumulátor csere, telefon törött kijelző javítás

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Az akkumulátor és a hangszóró cseréje az iphone 6s készülékben

Tisztelt megrendelők! A javításra leadott készüléket javítás előtt és javítás után is tesztelik szervizeseink, hogy tökéletes állapotban kerüljön vissza hozzád.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, vezetékes csengő szerelés, telefon üvegcsere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon kijelző csere, samsung akkumulátor csere

    6800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Megtaláltam a számomra legideálisabb szervizt. fantasztikus, mennyire nagyon magáévá tette a problémámat szerelő. utólag is köszönet.

Veszprém dolgozom, megyében is! Munkáim:, xiaomi kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás, törött kijelző javítás, kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, törött telefon kijelző javítás, telefon kijelző csere, telefon pixelhiba javítás, telefon újratelepítés, iphone 5s akkumulátor csere

    6200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Cserélje ki az akkumulátort (gyorsan elfogy az energia és a hibák) telefon Hono...

Zoltán vagyok. Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. márkafüggetlen szerviz. minőség, precizitás. időpont foglalás. szerviz

Kiegészítő szolgáltatásaink:, xiaomi kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, samsung telefon üvegcsere, iphone 8 akkumulátor csere, mobiltelefon javítás

    6300 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Bárcsak nekem is ilyen minőségi munkám lenne...mindenkinek nagyon ajánlom👍

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító nagy csomag szállítás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Nagy csomag szállítás: milyen árak vannak Kecskeméten?

Kecskeméten a nagy csomag szállítás átlagára 1800 - 3300 Ft. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Teherszállítók - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok teherszállítót Kecskeméten?

Most 11 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést NAGY CSOMAG SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható teherszállítót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: nagy csomag szállítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi teherszállító segítségét?

Egy profi teherszállító a nagy csomag szállítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha teherszállítót hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!