Elektromos főzőlap beszerelése Letenyeen gyorsan és egyszerűen
Találd meg a legjobb szakembert az elektromos főzőlap beszereléséhez! Kérj ingyenes árajánlatot most, és válaszd a legkedvezőbb megoldást!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot letenyei szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
93 vélemény
frissítve 28 június 2025Kovács I. M.
Nagyon elégedett vagyok a Respergerrel, aki gyorsan és profi módon szerelte be az elektromos főzőlapomat Letenyén. Az egész munka körülbelül két órát vett igénybe, és az ár is kedvező volt, mindössze 25.000 forintért. A szakember tiszta és precíz munkát végzett, minden részletre odafigyelt. Bátran ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseNagy F. L.
Krisztofer fantasztikus munkát végzett az elektromos főzőlap beszerelésében Letenyén. A feladatot gyorsan elvégezte, kb. másfél óra alatt kész volt, és a költség is megfelelő volt, 23.000 forint. Nagyon kedves és segítőkész volt, mindent részletesen elmagyarázott, így biztos vagyok benne, hogy jól fog működni. Mindenkinek ajánlom!
Árajánlat kéréseSzabó G. P.
Balázs profi szakember, aki az elektromos főzőlap beszerelését Letenyén gyorsan és precízen végezte el. A munka kb. másfél órát vett igénybe, és az ár 24.500 forint volt. Nagyon meg vagyok elégedve a munkájával, minden részletre odafigyelt, és a végeredmény tökéletes. Bátran ajánlom!
Árajánlat kéréseTóth Á. K.
Péter nagyon kedves és profi volt az elektromos főzőlap beszerelésénél Letenyén. A munka gyorsan ment, kb. két órát vett igénybe, az ár pedig 26.000 forint volt. Minden részletet precízen elintézett, az eredmény tökéletes. Nagyon meg vagyok vele elégedve, ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseVarga D. Z.
Zoltán kiváló munkát végzett az elektromos főzőlap beszerelésében Letenyén. A munka gyors volt, kb. másfél órát vett igénybe, és a költség 24.000 forint volt. Nagyon segítőkész volt, minden kérdésemre szívesen válaszolt. Csak ajánlani tudom, nagyon elégedett vagyok az eredménnyel!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Elektromos főzőlap beszerelése
Szia! Olyan szakembert keresek, aki tapasztalattal rendelkezik elektromos főzőlapok telepítésében. A feladatom, hogy Letenyén telepítse az új elektromos főzőlapomat a konyhámban. Elvárás, hogy a szakember pontosan ismerje az elektromos hálózat biztonságos csatlakoztatását, és megfelelően legyen képzett az elektromos berendezések szerelésében. A munka során biztosítani kell, hogy a főzőlap megfelelően működjön, és megfeleljen minden biztonsági előírásnak. Fontos, hogy a telepítés gyors és precíz legyen, és a munkát az én időbeosztásom szerint végezze el. Kérem, jelezze, ha van tapasztalata hasonló projektekben, és milyen árakon dolgozik. Várom a jelentkezését!
Kapcsolódó szolgáltatások
- Lg mosógép szervíz
- Ignis mosógép szervíz
- Beko mosógép szervíz
- Haier mosógép szervíz
- Bojler fűtőszál vízkőtelenítés
- Ariston bojler vízkőtelenítés
- Bojler termosztát hiba elhárítás
- Ariston bojler hőfokszabályzó beállítás
- Fatüzelésű bojler bekötés
- Hűtő gáz töltés
- Hűtő feltöltése gázzal
- Mosogatógép beépítése mosogató alá
- Mosogatógép utólagos beépítés
- Whirlpool mosogatógép szervíz
- Elektromos főzőlap beszerelés
- Főzőlap beszerelés
- Varrógép javítás
- Varrógép felújítás
- Olympus fényképezőgép javítás
- Samsung telefon üvegcsere
- Bakelit lemez lejátszó javítás
- Video lejátszó javítás
- Bakelit lemezjátszó javítás
- Erősítő potméter javítás
- Házimozi erősítő javítás
- Fülhallgató kábel javítás
- Bluetooth hangszóró javítás
- Jbl javítás
- Tv távirányító javítás
- Számítógép tisztítás
Szolgáltatási katalógus
- Automata mosógép javítás
- Csapágyas mosógép javítás
- Mosógép elektronika javítás
- Mosógép motor javítás
- Mosógép tető javítás
- Gázkazán javítás
- Bojler szerelés
- Hűtőgép szervíz
- Mosogatógép bekötése
- Karancs tűzhely javítás
- Gáztűzhely szerelés
- Gáztűzhely beszereléssel
- Varrógép szervíz
- Klíma telepítés
- Antik fényképezőgép javítás
- Szenzortisztítás
- Objektív javítás
- Mobiltelefon javítás
- Kijelző javítás
- Telefon alaplap javítás
- Üvegkarc eltávolítás
- Telefon hangszóró javítás
- Lemezjátszó javítás
- Av vevő javítása
- Házimozi javítás
- Fejhallgató javítás
- Tablet javítás
- Videomagnó javítás
- Számítógép javítás
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788