Ajtó felújítás bontás nélkül Miskolcon a te elképzeléseid szerint!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ajtófelújítás bontás nélkül szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Frissítse otthonát Miskolc területén! Ajtó felújítás bontás nélkül. Válassza 85 elérhető szakemberünk közül. Kérjen árajánlatot még ma! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Miskolcon környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

13 ajtófelújítás bontás nélkül most online

György

György

Érdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Krisztian

Krisztian

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül az ajtó felújítás bontás nélkül Miskolcon?

7300 - 13700 Ft/db

A legjobb ajtófelújítás bontás nélkülk Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ajtófelújítás bontás nélkült!

Olcsó Akciós Fémcsíkos Szabványos méretű beltéri ajtót keres tavalyi áron? Még rendelhető. Olcsó, Akciós Üveges Szabványos méretű beltéri ajtót keres tavalyi...

  • Ajtó felújítás bontás nélkül

    3700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Jó barkácsbolt.

30% kedvezményt kap, amennyiben tőlünk rendeli a nyílászárók gyártását és beépítését is. Kerülje el a kellemetlenségeket! Kollégáink eltakarítják a keletkezett bontási hulladékot. 5 év garancia. Verhetetlen ár/érték. Beszerelés 1 hét alatt. Határidős munkavégzés.

    4500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Preiswert.

Faablakok javítása felújítása modern technológiákkal gyorsan. Faablakok és műanyag ablakok javítása garanciával. Faablakok felújítása nagy tapsztalattal.

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Szakszerű kiszolgálás

REDŐNYÖK műanyag vagy hőszigetelt alumínium, kézi vagy motoros meghajtással. SZÚNYOGHÁLÓK, egyedi méretre gyártott Reluxak. REDŐNY JAVÍTÁS RÖVID HATÁRIDŐVEL!

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Elégedett voltam most is és 5 évvel ezelött is. Gyors kiszolgálás jó raktárkészlet. A távolság ellenére is megérte nálatok vásárolni.

Felmérés, értékesítés, beépítés, szemétszállítás és kész. Vásároljon Kömmerlinget és ne csak egy ablakot! Árajánlatkészítés ingyen! Pallasz | őrült jó árak. Őrült ablak árak!

    3000 Ft

Egy 4 km-re fekvő faluban lett volna szükségünk 5 redőnyre, két szúnyoghálós ajtóra, továbbá szúnyoghálóra néhány ablakra. E-mailben történt megkeresésemre indoklás nélkül közölték, hogy nem tudják vállalni. Nem hogy később, vagy valamikor, hanem egyáltalán nem. Mikor személyesen jártam ott, szó se volt arról, hogy nem tudnák vállalni, tehát számítottam rá. Jó lenne, ha nem néznék hülyének a vevőket.

Rendelj ajtófelújítás bontás nélkül szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő ajtó felújítás bontás nélkül közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Ajtó felújítás bontás nélkül: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon az ajtó felújítás bontás nélkül átlagos ára 5000 - 9500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Miskolcon az ajtó felújítás bontás nélkül szolgáltatáshoz már 72 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek ajtószerelőt Miskolcon?

Ebben a pillanatban 55 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AJTÓ FELÚJÍTÁS BONTÁS NÉLKÜL szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk ajtószerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt hívnod ha erre van szükséged: ajtó felújítás bontás nélkül.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi ajtószerelő?

Egy jó ajtószerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha ajtószerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!